HTC Bliss uchwycony

Newsy

htc-bliss-20110824

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

O nadchodzącym HTC Bliss usłyszeliśmy już parokrotnie, dziś w Sieci ukazały się pierwsze zdjęcia tego smartfonu w dobrej jakości. Przypomnijmy, że jest on kierowany głównie do kobiet – będzie posiadał różne, atrakcyjne kolory obudowy i specyfikację techniczną plasującą go w średniej półce.

Jego sercem jest procesor Qualcomm MSM7x30 działający na częstotliwości 800 MHz wyposażony w układ graficzny Adreno 205. Domyślną wersją oprogramowania ma być Android 2.3.4 wraz z najnowszą nakładką Sense 3.5 oferującą bardzo dobre wrażenia wizualne. Prawdopodobnym jest, że ekran będzie posiadał przekątną 3.7″ i rozdzielczość 800×480 pikseli. Poza tym na zdjęciach możemy zauważyć kamerkę do rozmów wideo i cztery standardowe przyciski dotykowe.

Czyżby HTC Bliss był nowością zapowiadaną na berlińskie targi IFA? Zobaczymy, ale wciąż mamy nadzieję, że będzie mu towarzyszyła też premiera bardziej zaawansowanych urządzeń.

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x