Huawei to prawdziwy gigant, którego urządzenia Polacy pokochali już dawno temu. Firma inwestuje w naszym kraju potężne pieniądze, bo wiąże z polskim rynkiem ogromne nadzieje. Już w sobotę, 7 marca, producent otworzy w Warszawie nowy punkt serwisowy. Dwieście pierwszych osób, które zdecydują się go odwiedzić, otrzyma za darmo opaskę sportową Huawei Band 4 o wartości 149 zł.

Opaska sportowa Huawei Band 4 za darmo na otwarciu nowego punktu serwisowego Huawei

Huawei salon serwisowy Warszawa

Firmy technologiczne mają w zwyczaju urządzać rozdawnictwa z okazji otwarcia nowych salonów stacjonarnych. Huawei postanowił pójść tą samą drogą – 7 marca o godzinie 10:00 nastąpi uroczyste otwarcie flagowego salonu serwisowego w Warszawie na ulicy Sienna 39. Aż dwustu pierwszych gości z dowolnym urządzeniem Huawei na wyposażeniu otrzyma opaskę Huawei Band 4 o wartości 149 zł w prezencie, czyli zupełnie za darmo. Ponadto wszyscy uczestnicy wydarzenia załapią się na tajemniczy upominek.

Zobacz także: Zainteresowanie serią Black Shark 3 od Xiaomi jest ogromne. Ludzie bardzo chcą kupić te smartfony

Nie da się ukryć, ze Huawei wie, jak zdobyć zainteresowanie. Mając w pamięci rozdawnictwa na otwarciu sklepów stacjonarnych Xiaomi z przeszłości, nie trzeba być jasnowidzem, by przewidzieć, że w tę sobotę będzie się działo. Co więcej, jestem w stanie się założyć, że wiele osób będzie czekało przed salonem jeszcze na wiele godzin przed jego otwarciem. Do wszystkich, którzy zdecydują się wybrać: pamiętajcie, by nagrywać poziomo!

Źródło: Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.