HTC Puccini uchwycony na zdjęciach

Newsy

htc-logo

Pierwsze doniesienia na temat tabletu HTC pojawiły się już w maju. Od tamtego czasu wyszło na jaw, jaka będzie konfiguracja sprzętowa tego urządzenia. Tym razem światło dzienne ujrzały zdjęcia Pucciniego, który już wkrótce ma trafić do sprzedaży.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Puccini to już drugi tablet z Androidem, który został zaprojektowany przez HTC. Pierwszym urządzeniem był Flyer, który wzbudził duże zainteresowanie z racji niewielkich rozmiarów i bardzo wysokiej ceny. 7-calowy tablet działał jednak pod kontrolą systemu Gingerbread, zamiast Honeycomba. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku Pucciniego.

HTC-JetStream-1

Najnowsze urządzenie tajwańskiego producenta przykuwa uwagę nie tylko ładnym wyglądem, ale również konfiguracją sprzętową. Na tle pozostałych tabletów Puccini wypada dużo lepiej – przede wszystkim za sprawą dwurdzeniowego procesora taktowanego z częstotliwością 1.5 GHz. Producent przewidział również 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB na pliki użytkownika.

HTC Puccini najprawdopodobniej zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych. Urządzenie ma być dostępne w ofercie tamtejszego operatora AT&T jako HTC JetStream. Potwierdzone zostało to, że tablet w wersji przeznaczonej dla USA będzie wyposażony również w moduł obsługujący najnowszy standard LTE.

HTC-JetStream-3

Użytkownicy zainteresowani możliwościami Pucciniego do tej pory mieli okazję obejrzeć wyłącznie wizualizacje, które mają na celu przybliżenie wyglądu nowego produktu. Tym razem w internecie pojawiły się zdjęcia, które prezentują z bliska wygląd oraz poszczególne fragmenty najnowszego high-endowego tabletu.

Nadal nie wiadomo, kiedy HTC zamierza pokazać nowe urządzenie – najbliższa prezentacja zaplanowana przez tego producenta odbędzie się 1 września w Londynie. Nie wiadomo jednak czy zostanie ona poświęcona Pucciniemu, czy może tylko najnowszym smartfonom, które mają trafić na rynek do końca roku.

Podobnie jak w przypadku pozostałych tabletów, o sukcesie rynkowym zadecyduje przede wszystkim cena. Konfiguracja sprzętowa Pucciniego, jak i cena ustalona w przypadku Flyera mogą wskazywać na to, że nie będzie to tanie urządzenie. Na ceny trzeba będzie poczekać do momentu oficjalnej premiery rynkowej.

źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x