Nie tak dawno temu swoją premierę miała rodzina Galaxy S20 od Samsunga, która została przyjęta niezwykle ciepło. Niestety z powodu koronawirusa nowe flagowce sprzedają się poniżej oczekiwań, ale cóż – na to Koreańczycy nie mają wpływu. Ceny opisywanych urządzeń są wysokie, ale najbogatsi dostali właśnie możliwość wydania jeszcze większej kwoty, bo Galaxy S20 można już zamawiać w wersji z obudową pokrytą 24-karatowym złotem.

Rodzina Samsung Galaxy S20 w obudowie pokrytej 24-karatowym złotem. Co, gdzie i za ile?

Goldgenie to brytyjska marka luksusowa, której portfolio powiększyło się właśnie o smartfony z rodziny Galaxy S20 z obudową pokrytą 24-karatowym złotem. Tym niezwykle drogim metalem szlachetnym wyłożono nawet boki, a jedynymi elementami bez złotego wykończenia jest aparat i sam ekran. Jak nie trudno się domyślić, najnowsze flagowce Samsunga w luksusowej wersji do najtańszych nie należą. Ceny prezentują się następująco:

  • Samsung Galaxy S20 ze złotą obudową – od 3397 GBP (ok. 16888 zł)
  • Samsung Galaxy S20+ ze złotą obudową – od 3597 GBP (ok. 17883 zł)
  • Samsung Galaxy S20 Ultra ze złotą obudową – od 3797 GBP (ok. 18877 zł)

Zobacz także: Smartfony Realme 6 i 6 Pro zaprezentowane – rzadko dostajemy tak wiele, za tak niewiele

Podane ceny dotyczą smartfonów z LTE – za wydania 5G trzeba dopłacić dodatkowe 100 GBP (ok. 497 zł). Goldgenie zbiera aktualnie zamówienia przedpremierowe. Smartfony w złotym wydaniu powinny dotrzeć do klientów jeszcze przed końcem marca.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.