sony selfie 12

 

Smartfony dzisiaj rządzą – próżno szukać reklam featurephone’ów czy też tak zwanych telefonów dla osób w podeszłym wieku. Jednak duży wpływ na to miały także portale społecznościowe, z których kolei wzięła się moda na robienie zdjęć z niecenzuralnym polskim tłumaczeniem, więc pozostańmy przy oryginalnym selfie.

 

Łącząc pierwsze i ostatnie słowo z pierwszego akapitu otrzymujemy nową, w sumie to dopiero nadchodzącą modę na mobilne urządzenia z aparatem robiącym dobre zdjęcia i umieszczony na przednim panelu. Już kilka tego typu propozycji krąży po Internecie – głośno na przykład o Lumii 730. Niemniej jednak najprawdopodobniej ten rynek będzie mogła zawojować japońska firma z urządzeniem widocznym na początku newsa. W pierwszej chwili może to wydawać się naprawdę kosmicznie – albo komicznie – ale ten smartfon naprawdę powstał, o czym doskonale wiemy za sprawą pewnych źródeł. Wygląd z pewnością robi wrażenie jak i sam aparat, ale reszta specyfikacji nie zapowiada się obiecująco:

 

sony selfie spec

 

Mało zdjęć? Oto kolejne, które najprawdopodobniej pochodzą z materiałów prasowych:

 


sony selfie 1654 sony selfie 123 sony selfie 123 sony selfie 12pod sony selfie 012 sony selfie 1pod sony selfie 1dsa

Niestety, ale nie wiemy czy to urządzenie kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, a jeżeli już to czy zobaczymy je w Europie. Tego typu smartfony to zdecydowanie domena Japończyków i tam bym upatrywał główny rynek zbytu. Mimo wszystko – jak Wam się widzi taki „selfiephone”? Często byście robili sobie takie zdjęcia?

 

 

źródło: G4G

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.