ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
huawei dzień kobiet

Huawei startuje z promocją na Dzień Kobiet

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

Zbliża się Dzień Kobiet. Producenci i sprzedawcy zaczynają wprowadzać z tej okazji obniżki cen oraz promocje mające zachęcić klientów do zakupu właśnie ich produktów. Huawei przedstawił wczoraj smartfony, których cena zostanie obniżona z uwagi na święto obchodzone w Polsce 8 marca. Jakie konkretnie modele kupimy taniej i gdzie możemy ich szukać?

Huawei proponuje, aby na Dzień Kobiet kupić w niższej cenie flagowca

huawei dzień kobiet

Obniżone ceny wyglądają następująco. Huawei P30 PRO w wersji z 256 GB pamięci kosztuje 2999 złotych. Podstawowy model P30 także doczekał się obniżki, konkretniej do 2099 złotych. Dzięki temu w kieszenie zostanie o odpowiednio 300 oraz 200 złotych więcej. Jeżeli szukacie czegoś z niższej półki cenowej, to warto się zainteresować modelem Huawei Y6s. Jego cena spadła o 100 złotych i oznacza to, że podczas zakupu zamkniecie się w kwocie nieprzekraczającej 650 złotych.

Zobacz także: Huawei P40 Lite i P40 Lite E oficjalnie zaprezentowane w Polsce w bardzo przyjemnych cenach

Promocja, mimo iż przygotowana z okazji Dnia Kobiet potrwa aż do 15 marca (lub do wyczerpania zapasów). Więc nawet jeżeli udacie się do sklepu po 8 marca, to powinniście się jeszcze załapać. Smartfony objęte promocją możecie znaleźć w sklepie internetowym Huawei oraz sieciach RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik oraz Media Markt.

Źródło: Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy