Samsung Galaxy S20 plus ultra premiera specyfikacja cena dostepnosc

Aplikacja „Zegar” w rodzinie Galaxy S20 została zintegrowana ze Spotify

Kacper Kościański Newsy 04-03-2020

Premiera wyczekiwanej rodziny Galaxy S20 odbyła się już jakiś czas temu. Nowe flagowce od Samsunga zostały na ogół przyjęte bardzo ciepło, choć na chwilę obecną sprzedają się gorzej od poprzedników – najprawdopodobniej z powodu trwającej w najlepsze epidemii koronawirusa. Opisywane urządzenia działają pod kontrolą Androida 10 z nakładką One UI 2.1, która wprowadziła kilka nowości względem wersji 2.0. Jedną z nich jest integracja Spotify z systemową aplikacją „Zegar”.

Alarmy w Galaxy S20 zintegrowane ze Spotify

Galaxy S20 alarmy Spotify

Aplikacja Zegara to jedna z najczęściej używanych aplikacji przez użytkowników smartfonów. Ta obecna w serii Galaxy S20 z One UI 2.1 została zintegrowana ze Spotify, dzięki czemu właściciele najnowszych flagowców Samsunga będą mogli budzić się w rytm swoich ulubionych piosenek. W ustawieniach aplikacji „Zegar” można wybrać konkretny utwór ze Spotify i ustawić go jako dźwięk alarmu.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony OnePlus 7 Pro, Huawei nova 5T, powerbank Xiaomi Redmi 20000 mAh i więcej w super cenach!

Rzecz jasna, aby korzystać z opisywanej funkcji, trzeba posiadać zainstalowaną aplikację Spotify. Na chwilę obecną rozwiązanie jest dostępne jedynie na S-dwudziestkach, lecz znając Samsunga, niewykluczone, że z czasem udostępni je także na swoje starsze smartfony. Oczywiście integracja Spotify z aplikacją do alarmów nie jest niczym nowym, bo od 2018 roku posiada ją już m.in. „Zegar” od Google, który jest cały czas dostępny do pobrania za darmo w Google Play.

Źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x