asus smartwatch ifa berlin

 

Asus, podobnie jak wiele innych firm, zapowiedział już swoją obecność na targach IFA w Berlinie. Pośrednio poznaliśmy już tablety, które najprawdopodobniej zostaną właśnie we wrześniu zaprezentowane, a teraz Tajwańczycy postanowili oficjalnie zapowiedzieć urządzenie, które wcześniej pojawiało się tylko w plotkach.

 

Podczas informowania Was o konferencji Asusa na targach IFA, wspomniałem, że pojawiają się informacje jakoby tajwańska firma chciała zaprezentować swojego smartwatcha. Widoczna na początku newsa grafika z następującego tweeta zdaje się to potwierdzać:

 

 

Niestety, ale obecnie niewiele wiemy na temat tego urządzenia. Jedyne, co można wywnioskować to metalową ramkę, co z kolei może sugerować konkurencję Moto 360, a więc jest to klasa premium. Czy inteligentny zegarek Asusa zostanie oparty na platformie Android Wear? To również pozostaje tajemnicą także teraz nie pozostaje nic innego jak zadać Wam pytanie – czego oczekiwalibyście od smartwatcha rodem z tajwańskiej firmy?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.