OnePlus Snowbots

OnePlus organizuje interaktywną walkę robotów na śnieżki – ty też możesz wziąć w niej udział!

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus miał się dziś z nami podzielić czymś ciekawym i słowa dotrzymał. Można jednak śmiało powiedzieć, że nikt nie spodziewał się tego, co przygotowała firma. Otóż OnePlus już za kilka dni zorganizuje interaktywną walkę robotów na śnieżki, w której udział będą mogły wziąć osoby z całego świata. Wydarzenie ma pokazać „prawdziwy potencjał 5G”.

Walka robotów na śnieżki od OnePlusa – tego raczej nikt się nie spodziewał

OnePlus właśnie zapowiedział, że już 9 marca w Finlandii zorganizuje pierwszą w historii interaktywną bitwę na śnieżki z udziałem robotów, które zostały stworzone specjalnie na to wydarzenie. „Śniegoboty” są zasilane przez smartfony 5G od OnePlusa i potrafią strzelać śnieżkami z prędkością 120 mil na godzinę (193 km/h).

Zobacz także: Xiaomi Mi A3 w końcu dostał Androida 10, choć lepiej nie instalować tej aktualizacji

Aby wziąć udział w interaktywnej zabawie, trzeba wejść przez smartfona na specjalną stronę internetową i zalogować się na konto OnePlus, które można utworzyć za darmo. Rzecz jasna będzie obowiązywać kolejka, więc aby zdążyć zagrać, trzeba będzie trzymać telefon cały czas przy sobie i wkroczyć do zabawy od razu, gdy nadarzy się okazja.

Zasady są bardzo proste. Przeciwko sobie będą walczyć dwie drużyny składające się z dwóch „Śniegobotów” na każdą. Rzecz jasna roboty będą kontrolowane przez graczy, których zadaniem będzie trafienie przeciwnika więcej razy, niż on ich. Każda gra potrwa kilka minut, a na wyposażeniu każdego uczestnika będzie tylko osiem śnieżek.

Mecze będą rozgrywane przez 24 godziny na dobę – od 9 do 12 marca. Osobom, którym nie będzie dane zagrać z najróżniejszych powodów, zawsze pozostaje oglądanie walk na żywo na YouTube. Z kolei wszyscy, którzy będą akurat w podanym terminie przebywać w Laponii, mogą odwiedzić turniej OnePlusa osobiście.

Źródło: OnePlus

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy