ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 8 Pro

Kiedy odbędzie się premiera rodziny OnePlus 8? Nowe informacje wskazują na konkretny termin

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina OnePlus 8 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Niestety na chwilę obecną firma nie zdradziła jeszcze, kiedy nowe smartfony zostaną zaprezentowane, lecz pojawiły się plotki, które wskazują na konkretny termin. Co więcej, pokrywają się z poprzednimi przeciekami, więc coś rzeczywiście może być na rzeczy.

Kiedy odbędzie się premiera serii OnePlus 8? Pojawiły się nowe informacje

Oneplus 8 pro
Fot. OnLeaks

Jakiś czas temu Bartosz stworzył obszerny artykuł, w którym poruszył m.in. kwestię daty premiery serii OnePlus 8. Na podstawie najnowszych wówczas plotek wspomniał, że nowe flagowce najprawdopodobniej zostaną pokazane wcześniej niż zwykle, a konkretniej na początku kwietnia. Dziś z kolei portal TechRadar otrzymał informacje od „źródła bliskiego OnePlusowi”, że premiera OnePlusa 8, OnePlusa 8 Pro i być może jeszcze OnePlusa 8 Lite, odbędzie się w drugim tygodniu kwietnia. Dokładnej daty nie poznaliśmy, ale to już coś.

Zobacz także: Premiera „nowej wersji” Oppo Reno3 Pro – ten smartfon stawia przede wszystkim na aparat

TechRadar słynie z dobrych źródeł, więc jest spora szansa, że dzisiejsza informacja się potwierdzi. Oczywiście nie należy jej brać za pewnik, a jedynie za jedną z możliwości. Jeśli rodzina OnePlus 8 faktycznie zadebiutuje w drugim tygodniu kwietnia, to będzie to około 11 miesięcy po premierze OnePlusa 7 i OnePlusa 7 Pro, a więc szybciej niż zwykle – co zresztą sugerowały wcześniejsze plotki. Czekacie na nowe smartfony tytułowej firmy? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: TechRadar

Sprawdź najnowsze wpisy