Sony Xperia Z3 Tablet Compact ujawnia się w Internecie – premiera już w Berlinie?

Łukasz Pająk Newsy 2014-08-19

sony ifa xperia logo

 

Targi IFA dają nam znać na każdym kroku, że nadchodzą. Wszystko to za sprawą coraz większej ilości ujawnianych plotek na temat urządzeń, które najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane właśnie w Berlinie już na początku września. Tym razem docierają do nas informacje na temat nowości od Sony.

 

Japończycy już zapraszali zainteresowanych na swoją konferencję za pomocą następującego zaproszenia:

 

sony ifa 2014 xperia z3 compact

 

Widać na nim z pewnością nowy smartfon, aparat w obiektywie oraz tak zwany komputer all-in-one. Jednak jest tutaj również tablet, który teraz po części się ujawnił. Jest to Xperia Z3 Tablet Compact – nieco pokręcona nazwa.

 

sony xperia z3 tablet compact ifa

 

Czego można się spodziewać? Jeżeli nazewnictwo nie myli to z pewnością topowych podzespołów zamkniętych w obudowie z mniejszym wyświetlaczem. Niestety, ale Sony nie zaprezentowało – teoretycznie – pierwowzoru tego modelu toteż nie możemy spodziewać się konkretnej przekątnej ekranu. Niemniej jednak Xperia Z2 Tablet posiada 10,1-calowy panel toteż teoretycznie Xperia Z3 Tablet Compact może mieć 7- lub 8-calowy wyświetlacz. Dalsze dane techniczne to już niestety tylko przypuszczenia w postaci Snapdragona 801 z 3 GB RAM czy też nawet aparat znany ze smartfonów z matrycą 20,7 MPx.

 

Patrząc na możliwości Sony w tworzeniu tabletów, z pewnością przyda się jeszcze jeden model do portfolio, właśnie z mniejszym ekranem, ale wciąż topową specyfikacją. Zainteresowalibyście się takim modelem od Japończyków?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x