Lark_Cirrus4_4

Rynek smartfonów pracujących na Androidzie coraz silniej się rozwija, a producenci myślą również o mniej zamożnych użytkownikach. Lark Europe jest jednym z nich i swoję gamę produktów poszerza o Cirrus 4.0 – pierwszego smartfona dostępnego w ofercie Lark. Z tej okazji warto więc zerknąć na jego specyfikację techniczną i cenę.

 

Przejdźmy od razu do konkretów i zobaczmy jakimi parametrami technicznymi cechuje się ten budżetowy smartfon. Otrzymamy 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×800 pikseli. Cirrus 4.0 działa na dwurdzeniowym procesorze taktowanym zegarem 1.2 GHz, wspieranym przez 512 MB pamięci RAM. Użytkownik otrzyma 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty micro SD do 32 GB.

 

Cirrus 4.0 oferuje również obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, co może być atrakcyjne dla osób korzystających z dwóch telefonów. W urządzeniu znajdziemy dwie kamerki – tylną o rozdzielczości 5 megapikseli oraz przednią z matrycą 0.3 megapikeli.

 

Producent również dodaje szereg preinstalowanych aplikacji – nawigację online NaviExpert, PlaceKnow z bonem 100 złotych, Nexto z ebookiem Time Riders, Legimi z dwutygodniowym dostępem do książek oraz kursy językowe.

 

Jeśli chodzi o cenę Cirrus 4.0 to nie powinna ona przekroczyć 299 złotych, co jest typową kwotą, jeśli chodzi o budżetowe słuchawki.

 

Interesujecie się rynkiem tanich smartfonów? Trzeba przyznać, że rozwija się on coraz bardziej, a telefony pojawiające się w tym segmencie zaczynają stawać się coraz atrakcyjniejsze.

 

źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.