LG Optimus Sol już oficjalnie

Newsy

lg-optimus-sol-girl

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wspominany już przez nas parokrotnie LG Optimus E730 Sol został dziś oficjalnie przedstawiony światu. Ma on zostać liderem średniej półki cenowej, a wszystko to dzięki połączeniu atrakcyjnej ceny i rozsądnej konfiguracji sprzętowej.

Jednym z najmocniejszych punktów urządzenia ma być ekran 3.8″ o rozdzielczości 800×480 wykonany w technologii „Ultra AMOLED”, który ma zapewnić znakomite odwzorowanie kolorów oraz niespotykaną dotąd jakość, nawet podczas używania go przy silnym słońcu. Sercem Optimus Sol jest Qualcomm Snapdragon MSM8255 o częstotliwości 1 GHz wspomagany przez 512 MB RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi rozsądne 2 GB, aparat robi zdjęcia o rozdzielczości 5 MPx, do tego mamy WiFi, Bluetooth i aGPS. Plastikowa obudowa ma grubość 9.8 mm i występuje w trzech kolorach – czarnym, tytanowym oraz białym. Nad całością kontrolę sprawuje Android 2.3 Gingerbread z autorską nakładką na system.

LG Optimus Sol przedstawiany jest jako najbardziej przystępny smartfon z ekranem AMOLED, lecz nie poznaliśmy dotąd oficjalnej ceny. Wydaje nam się, że konsumenci wybiorą raczej sprawdzonego Galaxy S, którego ceny zdążyły już spaść od czasu premiery rynkowej.

A jakie jest Wasze zdanie – czy Optimus Sol ma szansę zdobyć popularność?

 

optimussol

 

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x