ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy Note 4 w sprzedaży? Nie, to klon od Goophone o nazwie N4

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
goophone n4 samsung galaxy note 4

Chińczycy od dłuższego czasu starają się iść swoją drogą (Oppo) nie zapominając w większości przypadków o tym, aby ich urządzenia były tanie (Xiaomi). Niemniej jednak są jeszcze takie firmy, które specjalizują się w tworzeniu modeli bezczelnie kopiujących najpopularniejsze smartfony. Tutaj kłania się Goophone.

Za nieco dwa tygodnie odbędzie się premiera flagowego phabletu, na który czeka spora grupa zainteresowanych. Jest nim oczywiście Samsung Galaxy Note 4, o którym coraz częściej słychać w plotkach i przeróżnych przeciekach. Mimo że design tego smartfonu nie został do końca ujawniony to Chińczycy i tak postanowili połączyć wszelkie domniemania przy tworzeniu modelu o nazwie N4 i produkcji właśnie Goophone. Ten producent w swojej ofercie ma smartfony takie jak M8 (kopia HTC One), i5S (kopia iPhone 5s) i wiele, wiele więcej. Czym charakteryzuje się urządzenie o dumnej nazwie N4? Następującymi danymi technicznymi:

  • 5,7-calowym wyświetlaczem FullHD;
  • układem MediaTek MT6592 (8x 1,7 GHz) z 3 GB RAM;
  • aparatami: 16 MPx, 5 MPx;
  • akumulatorem o pojemności 3200 mAh.

Specyfikacja może wydawać się nie najgorsza, ale sam układ mimo że w kwestii obliczeniowej (procesor) wypada całkiem nieźle to pod kątem graficznym jest porównywalny ze Snapdragonem 200 i w ogólnym rozrachunku N4 znajduje się w tyle za Galaxy Notem 2.

Najnowszy model… to znaczy klon Goophone pojawi się już niedługo w sprzedaży w Chinach. Jesteście zainteresowani sprowadzeniem tego smartfonu? Czy jednak mimo wszystko wstrzymacie się do premiery prawdziwego Galaxy Note 4 od Samsunga, z Korei Południowej?

źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy