Samsung nie zmniejszył zamówień na części

Akumulator Samsunga Galaxy S20 Ultra kontra flagowa śmietanka – kto wygra?

Newsy

Samsung jest jedynym producentem, którego flagowca nowej generacji możecie dzisiaj kupić. Galaxy S20 Ultra obecnie zbiera w głównej mierze pozytywne opinie, ale oczywiście pojawiają się już zapewnienia poprawek – na przykład jakości aparatu. Niemniej innowacje to jedno, ale liczą się też podstawowe odczucia związane między innymi z wytrzymałością akumulatora. Tą najłatwiej ocenić poprzez zestawienie jednej baterii do innej, a w tym wypadku czterech innych reprezentantów flagowców.

Samsung Galaxy S20 Ultra pokazał moc swojego akumulatora i… przegrał

W zestawieniu przygotowanym przez YouTubera Mrwhosetheboss obok Galaxy S20 Ultra ustawił się też inny smartfon Samsunga – Galaxy Note10+. Do gry dołączył także główny konkurent, a więc iPhone 11 Pro Max oraz dwójka istotnych graczy na mobilnym rynku – Huawei Mate 30 Pro oraz Google Pixel 4 XL. Na papierze to właśnie Galaxy S20 Ultra oferuje największy akumulator, a najmniejszy reprezentant Apple. Jednak już niejednokrotnie się przekonaliśmy, że zestawianie tylko tego parametru nie ma najmniejszego sensu. Właśnie to pokazało powyższe porównanie, które ostatecznie sprowadza się do następującego wyniku:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  1. Huawei Mate 30 Pro – 8 godzin i 46 minut
  2. iPhone 11 Pro Max – 8 godzin i 28 minut
  3. Samsung Galaxy Note10+ – 7 godzin i 28 minut
  4. Samsung Galaxy S20 Ultra – 7 godzin i 2 minuty
  5. Google Pixel 4 XL – 6 godzin i 26 minut

Zobacz też: HTC pokazuje kolejny model ze znanej marki – poznajcie Wildfire R70.

Z pewnością w tym wypadku nie obwiniałbym wyższej częstotliwości odświeżania, którą może zaoferować Samsung. Wcześniejsze zestawienia, między innymi OnePlus 7 Pro, pokazywały, że nie wpływa to w znaczący sposób na ogólny czas pracy (kilkanaście minut różnicy). Galaxy S20 Ultra ma po prostu ogromny wyświetlacz i być może jeszcze oprogramowanie do dopracowania. Niemniej standard Samsung zdaje się utrzymany, czyli nie ma tragedii, ale do najlepszych trochę brakuje.

Źródło: YouTube (Mrwhosetheboss)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x