ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gonner

Epic Games nie przestaje rozdawać – jakie gry będą dostępne za darmo w przyszłym tygodniu?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Epic Games Store to platforma, która jest obecnie głównym konkurentem dla bardzo popularnego Steama. Firma Epic Games stosuje bardzo ciekawą taktykę na przyciąganie nowych użytkowników w postaci regularnych rozdawnictw. Nie tak dawno temu za darmo można było ściągnąć m.in. Assassin’s Creed Syndicate, Kingdom Come: Deliverance, a także Farming Simulator 19. Teraz dowiedzieliśmy się, jakie gry będą dostępne bezpłatnie w przyszłym tygodniu.

Kolejne darmowe gry w Epic Games Store – co tym razem?

Offworld Trading Company

Epic Games Store nie zwalnia tempa i cały czas rozdaje nowe gry. Już w przyszłym tygodniu, a dokładnie od 5 do 12 marca za darmo dostępne będą dwie produkcje: GoNNER i Offworld: Trading Company. Oczywiście nie są to tytuły tak pożądane, jak te wymienione w pierwszym akapicie, ale cóż – lepsze dwie gry w garści, niż żadna.

Zobacz także: Wyczekiwana seria P40 już w marcu, a Huawei przygotowuje kolejną wielką premierę na kwiecień

Aby załapać się na darmowe gry w Epic Games Store, trzeba oczywiście posiadać konto na tej platformie (jego założenie jest darmowe). Później wystarczy już tylko w podanym terminie udać się na strony produkcji w sklepie i kliknąć tam duży, rzucający się w oczy przycisk „Odbierz”.

Po wykonaniu tych czynności gry zostaną dopisane do konta i będą dostępne do pobrania w dowolnej chwili. Haczyków nie ma. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy