Samsung to firma, która w ostatnim czasie pokazuje, że naprawdę zależy jej na swoich klientach, regularnie udostępniając nowe aktualizacje. Dziś producent rozpoczął rozprowadzanie kolejnego uaktualnienia dla użytkowników rodziny Galaxy Note10, która miała swoją premierę w zeszłym roku. Nie jest to aktualizacja na miarę nowej wersji Androida, ale zapewne i tak wiele osób się z niej ucieszy.

Nowa aktualizacja dla serii Galaxy Note10 – Samsung usprawnia swoje flagowce

Galaxy Note10 aktualizacja

Choć oczkiem w głowie Samsunga jest obecnie rodzina Galaxy S20, nie oznacza to, że firma zapomniała o posiadaczach swoich starszych smartfonów. Wręcz przeciwnie, bo użytkownicy Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ właśnie załapali się na aktualizację wprowadzającą usprawnienia gestów oraz funkcji rozpoznawania twarzy. Na chwilę obecną uaktualnienie jest dostępne w Niemczech, lecz w każdej chwili może się pojawić także w innych krajach, więc warto regularnie sprawdzać jego dostępność w ustawieniach.

Zobacz także: HTC Wildfire R70 został oficjalnie zaprezentowany – tym smartfonem firma raczej nie odzyska dawnej świetności

Nowe oprogramowanie dla Galaxy Note10 nosi oznaczenie N975FOXM2BTB3 / N975FXXU2BTB5, a dla Galaxy Note10+ – N975FXXU2BTB3. Aktualizacja waży około 260 MB. Niestety Samsung nie zdecydował się zdradzić nowości w szczegółach, a opisał je jedynie ogólnikowo. Niemniej jednak nie mamy powodu, by firmie nie wierzyć, że nowe uaktualnienie rzeczywiście usprawnia gesty i funkcję rozpoznawania twarzy.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.