PlayStation Plus PSPLUS

PS Plus marzec 2020 – gry zostały ujawnione przed czasem

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

PS Plus marzec 2020 – wiele osób wyszukuje obecnie to zapytanie w Google, bo już najwyższa pora, aby Sony zdradziło gry, w które subskrybenci PlayStation Plus będą mogli zagrać za darmo w marcu. Dzięki reklamie na jednym z polskich serwisów o grach dowiedzieliśmy się, jakie tytuły dostaniemy w przyszłym miesiącu. Oferta jest naprawdę ciekawa.

PS Plus marzec 2020 – darmowe gry na PlayStation 4

ps plus marzec 2020

Na jednej z polskich stron o grach wideo pojawiła się powyższa reklama, która mówi wprost, że PS Plus na marzec 2020 zaoferuje dwa hity – gry Shadow of the Colossus i Sonic Forces. Fabuła pierwszej z nich skupia się wokół postaci Wandera, młodego chłopaka, który za wszelką cenę chce wskrzesić dziewczynę o imieniu Mono. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo aby tego dokonać, musi pokonać aż szesnastu tytułowych Kolosów. Jeśli zaś chodzi o Sonic Forces, to jest to typowa platformówka ze znanym jeżem w roli głównej.

Zobacz także: [Promocje dnia] Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H, smartfon Motorola Moto G7 Plus, dysk zewnętrzny WD Elements Desktop 8 TB i więcej w super cenach!

Choć jest bardzo niewielka szansa, by powyższa reklama zawierała błędną treść, mimo wszystko należy zaznaczyć, że mamy do czynienia z niepotwierdzonymi informacjami. Sony zwykle dzieli się listą gier w PlayStation Plus na kolejny miesiąc po godzinie 17:00. Jeśli gry w PS Plus na marzec 2020 w istocie będą inne, to niniejszy wpis zostanie zaktualizowany. Co sądzicie o tych produkcjach? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Reddit

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy