ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10+ przyłapany w Geekbench… z Androidem 11

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Galaxy S10+ miał swoją premierę 20 lutego zeszłego roku, a więc ma już na karku ponad rok. Nie oznacza to oczywiście, że Samsung przestał się już interesować swoim produktem, a wręcz przeciwnie, bo ten model właśnie został przyłapany w benchmarku Geekbench z Androidem 11 na pokładzie.

Zeszłoroczny Samsung Galaxy S10+ z Androidem 11 pokazuje się w Geekbench

Samsung Galaxy S10 Plus geekbench

Geekbench to jeden z najpopularniejszych benchmarków na świecie, który służy m.in. do pomiaru wydajności smartfonów. Dziś w jego skromne progi zawitał Samsung Galaxy S10+, działający pod kontrolą zaprezentowanego niedawno Androida 11. Oczywiście w wersji Developer Preview, ale nie da się ukryć, iż jest to dość zaskakujące, że Koreańczycy już teraz testują nowe wydanie Androida, a w dodatku na rocznym flagowcu, kiedy rodzina Galaxy S20 dopiero co ujrzała światło dzienne.

Zobacz także: Samsunga Galaxy S20 Ultra nie można jeszcze kupić, a już załapał się na pierwszą aktualizację

Android w wersji Developer Preview pozwala programistom na dostosowanie do niego aplikacji i samych smartfonów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Google powinno zaprezentować światu jedenaste wydanie Zielonego Robocika do końca września. A skoro Samsung już teraz testuje Androida 11, to zapewne rodzina Galaxy S10 otrzyma stosowną aktualizację jeszcze w tym roku, tak jak Androida 10 w roku ubiegłym. Oczywiście priorytetem będą wówczas smartfony z serii Galaxy S20 i Galaxy Note20, ale użytkownicy S-dziesiątek raczej nie powinni się rozczarować.

Źródło: Gizchina

Sprawdź najnowsze wpisy