Jedna z dwóch największych premier roku od Samsunga już za nami – rodzina Galaxy S20 zadebiutowała ponad dwa tygodnie temu. Smartfonów tych niestety nie można jeszcze kupić, bo trafią do sklepów dopiero w marcu. Nie przeszkodziło to jednak Samsungowi w wypuszczeniu pierwszej aktualizacji oprogramowania dla najmocniejszego modelu, czyli Galaxy S20 Ultra. Uaktualnienie wprowadza ciekawe nowości.

Samsung Galaxy S20 Ultra dostaje pierwszą aktualizację oprogramowania – producent nie próżnuje

Galaxy S20 Ultra

Galaxy S20 Ultra to najpotężniejszy i zarazem najdroższy smartfon Samsunga z zaprezentowanej niedawno rodziny. Choć urządzenia nie można jeszcze kupić (nie licząc możliwości składania zamówień przedpremierowych), to już załapało się na pierwszą aktualizację oprogramowania. Całość waży dokładnie 418 MB i zawiera ulepszenia dla aparatu oraz funkcji automatycznej lampy błyskowej. Ponadto uaktualnienie wprowadza marcowe poprawki zabezpieczeń. Tak, zgadza się – to „usprawnienia z przyszłości”, a Samsung po raz kolejny wyprzedził Google’a.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Szybkie ładowanie to obecnie norma, ale to Samsung Galaxy S20 jako pierwszy dostał odpowiedni certyfikat

W chwili obecnej uaktualnienie zaobserwowano jedynie w Korei Południowej, rodzimym kraju Samsunga. Z racji na fakt, że Galaxy S20 Ultra będzie można nabyć w większości państw dopiero w marcu, będzie to pierwsza aktualizacja, którą pobiorą właściciele nowego flagowca Koreańczyków zaraz po wyjęciu go z pudełka. Planujecie zakup Galaxy S20 Ultra? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.