ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung nie zmniejszył zamówień na części

Samsunga Galaxy S20 Ultra nie można jeszcze kupić, a już dostał pierwszą aktualizację

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Jedna z dwóch największych premier roku od Samsunga już za nami – rodzina Galaxy S20 zadebiutowała ponad dwa tygodnie temu. Smartfonów tych niestety nie można jeszcze kupić, bo trafią do sklepów dopiero w marcu. Nie przeszkodziło to jednak Samsungowi w wypuszczeniu pierwszej aktualizacji oprogramowania dla najmocniejszego modelu, czyli Galaxy S20 Ultra. Uaktualnienie wprowadza ciekawe nowości.

Samsung Galaxy S20 Ultra dostaje pierwszą aktualizację oprogramowania – producent nie próżnuje

Galaxy S20 Ultra

Galaxy S20 Ultra to najpotężniejszy i zarazem najdroższy smartfon Samsunga z zaprezentowanej niedawno rodziny. Choć urządzenia nie można jeszcze kupić (nie licząc możliwości składania zamówień przedpremierowych), to już załapało się na pierwszą aktualizację oprogramowania. Całość waży dokładnie 418 MB i zawiera ulepszenia dla aparatu oraz funkcji automatycznej lampy błyskowej. Ponadto uaktualnienie wprowadza marcowe poprawki zabezpieczeń. Tak, zgadza się – to „usprawnienia z przyszłości”, a Samsung po raz kolejny wyprzedził Google’a.

Zobacz także: Szybkie ładowanie to obecnie norma, ale to Samsung Galaxy S20 jako pierwszy dostał odpowiedni certyfikat

W chwili obecnej uaktualnienie zaobserwowano jedynie w Korei Południowej, rodzimym kraju Samsunga. Z racji na fakt, że Galaxy S20 Ultra będzie można nabyć w większości państw dopiero w marcu, będzie to pierwsza aktualizacja, którą pobiorą właściciele nowego flagowca Koreańczyków zaraz po wyjęciu go z pudełka. Planujecie zakup Galaxy S20 Ultra? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy