Vivo Z6 5G specyfikacja

Vivo Z6 5G bez tajemnic – smartfon do gier wagi średniej nadchodzi

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

W zeszłym tygodniu Vivo ogłosiło, że 29 lutego poznamy jego najnowszy smartfon sygnowany modelem Z6 5G. Wkrótce po tym ogłoszeniu, firma rozpoczęła udostępnianie plakatów, ujawniając niektóre z kluczowych parametrów nadchodzącego urządzenia. Zapowiada się ono na niezwykle udany smartfon ze średniej półki. Mimo że jest dedykowany graczom, to producent nie zapomniał o innych elementach.

Vivo Z6 5G specyfikacja

Vivo Z6 5G specyfikacja

Dziś się natomiast dowiedzieliśmy, że sercem smartfona będzie układ Snapdragon 765G taktowany zegarem 2,4 GHz. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że jego poprzednik działał pod kontrolą Snapdragona 712. Dodatkowo Z6 nie znajduje się na liście smartfonów ze Snapdragonem 865 od Qualcomma. Plakat potwierdza również, że smartfon będzie wyposażony w dwumodułową łączność 5G, która obejmuje SA i NSA. Smartfon ma obsługiwać dwie karty SIM, ale tylko jeden slot będzie oferował obsługę 5G.

Zobacz też: Kieszonkowy laptop dla fanów Linuxa zyskuje nowe życie

Dodatkowo Vivo Z6 zostanie wyposażony w technologię podwójnej akceleracji Wi-Fi. Dzięki niej smartfon może jednocześnie łączyć sygnały Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, oraz wykorzystywać zaawansowane algorytmy do inteligentnego sprawdzania stanu sieci. Tym samym zapewni użytkownikom szybsze i bardziej stabilne działanie internetu. Ponadto Vivo Z6 obsługuje także technologię inteligentnej akceleracji sieci SLA, która pozwala na zwiększenie szybkości dwukanałowej sieci 5G + Wi-Fi. Tak natomiast ma się prezentować jego specyfikacja:

  • 6,57-calowy wyświetlacz LCD Full HD+
  • Snapdragon 765G
  • 6/8 GB RAM
  • 64/128/256 GB pamięci wewnętrznej
  • Poczwórny aparat z modułem głównym 48 Mpix, 8 Mpix szerokokątny i dwa obiektywy 2 Mpix o nieznanym przeznaczeniu
  • Aparat selfie 16 Mpix
  • Bateria 5000 mAh z szybkim ładowaniem do 44 W

Jak więc dobrze widać, specyfikacja Vivo Z6 5G prezentuje się niezwykle obiecująco.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy