Samsung i HTC szykują niespodziankę

Newsy 2011-08-21

SamsungEvent

Tuż przed rozpoczęciem berlińskich targów IFA, dwóch najpopularniejszych producentów smartfonów z Androidem, Samsung i HTC, postanowiło umilić nam czas. Niestety, nie połączyli oni swoich sił, 1 września odbędą się dwa oddzielne wydarzenia.

Koreański producent zaprezentuje w Berlinie ‚coś dużego’. Jedyną podpowiedzią są poniższe klipy:

{youtube}GNAcFxK8Kuw{/youtube}

{youtube}44sOtEy3xpQ{/youtube}

Tak, wiele one nie mówią, chociaż powtarzającym sie motywem jest brzeg morza, co może nawiązywać do ‚systemu’ Bada (Bada w koreańskim oznacza morze). Miejmy nadzieję, że na tym Samsung sie nie skupi i zobaczymy również motyw Androida. Mówi się o wersji Galaxy S II obsługującej 4G LTE, ale byłoby to ‚coś wielkiego’ jedynie dla Amerykanów, więc czemu w Berlinie? Być może oficjalnie wprowadzony zostanie jeden z telefonów z ostatniego przecieku, lub nowa 7-calowa wersja Galaxy Taba. Czekamy z niecierpliwością, a jeśli chcemy być na żywo z wszystkimi wydarzeniami, koreański producent specjalnie z tej okazji wydał oficjalną aplikację – Samsung Mobile Unpacked.

 

HTCEvent

 

HTC też nie próżnuje i chce się pokazać Londynie – powstało nawet oficjalne wydarzenie na facebooku. Dowiemy się tam ‚co będzie następne’, czyli najprawdopodbniej zobaczymy nowe urządzenie. Jeśli macie okazję i co najmniej 18 lat – warto przyjść. Darmowy bufet oraz nowości z mobilnego świata, czego można chcieć więcej? Obowiązuje zasada ‚kto pierwszy ten lepszy’, czyli żadnego uprzywilejowania, dodatkowo HTC udostępniło szczegóły dotyczące strony prawnej – bardzo dobra organizacja.

Czego możemy się spodziewać? Z pewnością Androida, miło byłoby wreszcie zobaczyć HTC Puccini. Smartfon Vigor jest również bardzo prawdopodobny, a może nawet zaprezentowane zostaną obydwa urządzenia?

1 września będzie ciekawym dniem, naturalnie będziemy was jak najszybciej informować o wszystkich nowościach. A dwa wydarzenia to dwa razy większa szansa na wielką premierę. Który producent waszym zdaniem pokaże się z lepszej strony: Samsung czy HTC?

źródło: androidcommunity.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x