Resident Evil 3 Remake to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Premiera tej produkcji odbędzie się już 3 kwietnia, a dziś Capcom – studio za nią odpowiedzialne, zapowiedziało, że demo jest już w drodze. Trzeba jednak przyznać, że to dość dziwne, że dopiero teraz, bo do premiery gry pozostało tylko niecałe sześć tygodni.

Demo Resident Evil 3 Remake zostanie wkrótce udostępnione

Remake Resident Evil 3 zbliża się wielkimi krokami. Dziś Capcom poinformował w poście w mediach społecznościowych, że demo gry wkrótce zostanie udostępnione. Niestety, ale firma nie podała dokładnej daty, choć zapewne jest to kwestia góra tygodnia, maksymalnie dwóch. Wersja demonstracyjna powinna trafić na wszystkie platformy, na które gra zostanie wydana, czyli PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Jeśli kupisz Cyberpunka 2077 na Xboxa Ona, to na Xboxie Series X zagrasz w niego za darmo – CD PROJEKT RED po raz kolejny pokazał, że liczą się nie tylko pieniądze

Demo Resident Evil 3 Remake nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, bo przecież odrestaurowaną „dwójkę” też można było sprawdzić przed premierą. Jeśli chodzi o fabułę nadchodzącej gry, to skupi się ona na postaci Jill Valentine, protagonistki, która znalazła się w samym środku epidemii zombie w mieście Raccoon City. Nieumarli nie są jednak jej jedynym zmartwieniem, bo śladem bohaterki podąża także mutant Nemesis, którego „w akcji” możecie zobaczyć na umieszczonym wyżej wideo. Czekacie na premierę nowego-starego Residenta? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Capcom
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.