samsung galaxy tab 4 10.1 p

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Potęga Samsunga to po części zasługa wprowadzenia do mobilnego rynku na szerszą skalę wyświetlaczy stworzonych w technologii SAMOLED. Z początku tego typu ekrany w modelu Galaxy S miało wielu przeciwników, ale z czasem rozwoju ten stan rzeczy się zmienił.

 

Stosunkowo niedawno Koreańczycy postanowili powrócić do stosowania wyświetlaczy SAMOLED w tabletach. Jest to seria Galaxy Tab S, a więc urządzenia z najwyższej półki w swojej klasie. Tym samym Samsung postanowił przybliżyć w graficzny i prosty sposób zainteresowanym zasadę działania takich ekranów, a przy okazji zostały one zestawione z konwencjonalnymi panelami LCD. Bez zbędnego pisania, zobaczcie jak Samsung widzi wyświetlacze SAMOLED:
samsung galaxy tab s infografika samoled lcd

 

Jak oceniacie tę infografikę? Jesteście fanami ekranów tego typu, co w Galaxy Tab S czy wolicie inne rozwiązania?

 

 

źródło: Samsung Tommorow
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.