Samsung przedstawia zalety wyświetlaczy SAMOLED nad LCD za pomocą infografiki

Newsy

samsung galaxy tab 4 10.1 p

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Potęga Samsunga to po części zasługa wprowadzenia do mobilnego rynku na szerszą skalę wyświetlaczy stworzonych w technologii SAMOLED. Z początku tego typu ekrany w modelu Galaxy S miało wielu przeciwników, ale z czasem rozwoju ten stan rzeczy się zmienił.

 

Stosunkowo niedawno Koreańczycy postanowili powrócić do stosowania wyświetlaczy SAMOLED w tabletach. Jest to seria Galaxy Tab S, a więc urządzenia z najwyższej półki w swojej klasie. Tym samym Samsung postanowił przybliżyć w graficzny i prosty sposób zainteresowanym zasadę działania takich ekranów, a przy okazji zostały one zestawione z konwencjonalnymi panelami LCD. Bez zbędnego pisania, zobaczcie jak Samsung widzi wyświetlacze SAMOLED:
samsung galaxy tab s infografika samoled lcd

 

Jak oceniacie tę infografikę? Jesteście fanami ekranów tego typu, co w Galaxy Tab S czy wolicie inne rozwiązania?

 

 

źródło: Samsung Tommorow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x