ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
tryb ciemny w WhatsApp

Ciemny motyw zmierza do aplikacji WhatsApp na komputery

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

WhatsApp jest na chwilę obecną najpopularniejszym komunikatorem internetowym na świecie, którego używają już ponad 2 miliardy użytkowników. Jedną z najpopularniejszych funkcji, o którą prosiły osoby z niego korzystające, był ciemny motyw, który trafił już do aplikacji na smartfony z Androidem. Wygląda jednak na to, że ciemniejsza kolorystyka zmierza także do aplikacji na komputery. Aż chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora!

WhatsApp w wersji na komputery już wkrótce z ciemnym motywem? Wszystko na to wskazuje

WhatsApp ciemny motyw desktop

Programiści Facebooka w końcu pracują nad ciemnym motywem dla WhatsAppa w wersji na komputery. Dobrą nowiną podzielił się jeden z użytkowników forum XDA-Developers, który odnalazł ją w kodzie. Powyższy zrzut ekranu przedstawia ciemny motyw wymuszony w desktopowej wersji WhatsAppa oznaczonej numerem 0.4.930. Mark Zuckerberg i spółka najwyraźniej chcą utrzymać spójność, bowiem kolorystyka jest tu niemal identyczna, jak w wersji na Androida.

Zobacz także: Jeśli kupisz wyczekiwanego Cyberpunka 2077 na Xboxa Ona, to na Xboxie Series X zagrasz w niego za darmo – CD PROJEKT RED po raz kolejny pokazało klasę

Choć tryb ciemny wydaje się być ukończony, Facebook nadal nie zdecydował się udostępnić go publicznie, co oznacza, że zapewne zamierza wprowadzić jeszcze jakieś zmiany, choć najprawdopodobniej nic wielkiego. To z kolei sugeruje, że komputerowa aplikacja WhatsAppa dostanie ciemny motyw już w najbliższym czasie, lecz oczywiście nie wiemy dokładnie kiedy. Miejmy nadzieję, że Facebook się uwinie.

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy