Z nawigacji Sygic korzysta już 55 milionów użytkowników, dlatego przygotowaliśmy specjalną 55% zniżkę!

Aplikacje

main-sygic-spons

Aplikacja GPS Navigation & Maps od Sygic działa w trybie offline i korzysta z wysokiej jakości map TomTom. Aplikacje do nawigacji firmy Sygic są najpopularniejszymi aplikacjami offline tego typu na świecie. Korzysta z nich już 55 milionów użytkowników, dlatego przygotowaliśmy specjalną zniżkę 55% na nawigację GPS działającą w systemie Android.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Niezawodna nawigacja GPS jest koniecznością dla każdego, kto wybiera się na wakacje samochodem. Firma Sygic umożliwia pobieranie map na telefon lub kartę SD, dlatego do używania nie jest potrzebne połączenie z Internetem. Bezpłatne aktualizacje map są gwarantowane, więc nie trzeba się obawiać dodatkowych kosztów w przyszłości.

02_FB_banner_1200x628

 

Pakiety premium map Europy (zniżka 50%, cena 24,99 EUR) i świata (zniżka 55%, cena 39,99 EUR) zawierają oczywiście pełną wersję nawigacji, wbudowaną bazę danych punktów POI wraz z ciekawymi miejscami, restauracjami, sklepami, parkingami itp. oraz możliwość edytowania trasy na wiele sposobów, np. tak, aby uniknąć zatłoczonych autostrad lub przepraw promowych. Wersja premium zawiera również wiele dodatków, takich jak mapy 3D, dynamiczny asystent pasa ruchu, widok skrzyżowań ze strzałkami pokazującymi rozjazdy pasów ruchu i ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości.

W przypadku utraty urządzenia można odzyskać zakupione oprogramowanie i używać go na nowym urządzeniu z systemem Android.

 

Dobra nawigacja charakteryzuje się niezawodnością i precyzją. Sygic ma ponad 55 milionów użytkowników na całym świecie i renomę wysokiej jakości aplikacji. Ponad 300 000 użytkowników społeczności Android oceniło ją na 4,2 w skali pięciopunktowej — to jeden z najlepszych wyników wśród nawigacji dostępnych w serwisie Google Play. Aby skorzystać z promocji uprawniającej do zniżki w wysokości 55%, kliknij tutaj i pobierz aplikację lub przejdź do sklepu internetowego firmy Sygic.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x