ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Z nawigacji Sygic korzysta już 55 milionów użytkowników, dlatego przygotowaliśmy specjalną 55% zniżkę!

Autor: Jacek Panakiewicz Kategoria: Aplikacje
main-sygic-spons

Aplikacja GPS Navigation & Maps od Sygic działa w trybie offline i korzysta z wysokiej jakości map TomTom. Aplikacje do nawigacji firmy Sygic są najpopularniejszymi aplikacjami offline tego typu na świecie. Korzysta z nich już 55 milionów użytkowników, dlatego przygotowaliśmy specjalną zniżkę 55% na nawigację GPS działającą w systemie Android.

Niezawodna nawigacja GPS jest koniecznością dla każdego, kto wybiera się na wakacje samochodem. Firma Sygic umożliwia pobieranie map na telefon lub kartę SD, dlatego do używania nie jest potrzebne połączenie z Internetem. Bezpłatne aktualizacje map są gwarantowane, więc nie trzeba się obawiać dodatkowych kosztów w przyszłości.

02_FB_banner_1200x628

Pakiety premium map Europy (zniżka 50%, cena 24,99 EUR) i świata (zniżka 55%, cena 39,99 EUR) zawierają oczywiście pełną wersję nawigacji, wbudowaną bazę danych punktów POI wraz z ciekawymi miejscami, restauracjami, sklepami, parkingami itp. oraz możliwość edytowania trasy na wiele sposobów, np. tak, aby uniknąć zatłoczonych autostrad lub przepraw promowych. Wersja premium zawiera również wiele dodatków, takich jak mapy 3D, dynamiczny asystent pasa ruchu, widok skrzyżowań ze strzałkami pokazującymi rozjazdy pasów ruchu i ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości.

W przypadku utraty urządzenia można odzyskać zakupione oprogramowanie i używać go na nowym urządzeniu z systemem Android.

Dobra nawigacja charakteryzuje się niezawodnością i precyzją. Sygic ma ponad 55 milionów użytkowników na całym świecie i renomę wysokiej jakości aplikacji. Ponad 300 000 użytkowników społeczności Android oceniło ją na 4,2 w skali pięciopunktowej — to jeden z najlepszych wyników wśród nawigacji dostępnych w serwisie Google Play. Aby skorzystać z promocji uprawniającej do zniżki w wysokości 55%, kliknij tutaj i pobierz aplikację lub przejdź do sklepu internetowego firmy Sygic.

Sprawdź najnowsze wpisy