motorola moto s przod verizon nexus 6

 

Jeszcze przed chwilą informowałem Was o tym, że nadchodzi następca flagowego smartfonu Motoroli, a teraz okazuje się, że to jednak nie ostatnie słowo amerykańskiej firmy należącej obecnie do Lenovo. W Sieci zaczynają krążyć plotki mówiące o tym, że Moto X+1 nie będzie najlepszą propozycją firmy.

 

Następca Moto X ma być pierwszym smartfonem firmy z wyświetlaczem prezentującym obraz w rozdzielczości FullHD (1920×1080). Taki parametr połączony z 5,2-calowym panelem wydaje się rozsądnym rozwiązaniem, ale wygląda na to, że Motorola najprawdopodobniej niedługo rzuci się na szerszą wodę za sprawą ujawnionego modelu Moto S. W Internecie można znaleźć pierwsze zdjęcia i specyfikację tego urządzenia toteż nie trudno stwierdzić, że mamy do czynienia ze smartfonem zdecydowanie ponad przeciętnym. Ujawnione dane przedstawiają następujące elementy:

 

  • wyświetlacz QHD (2560×1440) o nie do końca znancej przekątnej;
  • układ Snapdragon 805 z 3 GB RAM;
  • aparat 13 MPx;
  • Android L.

 

Oczywiście to niewiele informacji, ale patrząc zagęszczenie pikseli z następujących zrzutów ekranu można wiele wywnioskować:

motorola moto s nexus 6

 

Do tego dodajmy następujący film:

 

 

Na dokładkę pojawia się informacja, że bardzo możliwe, iż Moto S będzie smartfonem na wyłączność dla amerykańskiej sieci Verizon. Zwróćcie również uwagę na folię z wyświetlacza, która wyraźnie wskazuje na obecność głośników stereo z przodu.

 

Zbierając te wszystkie dane można odnieść wrażenie, że ekran prawdopodobnie będzie miał przekątną 5,2-cali i wygląd zbliżony do Moto X+1. Czyżby szykowała się ulepszona wersja tego modelu i czy ona ma sens? Wydaje się, że Moto S nie będzie podążać znaną nam strategią Motoroli. Na sam koniec pozostaje plotka wyjaśniająca końcówkę tytułu newsa – bardzo możliwe, że wyżej opisany model będzie bliźniaczą odmianą nadchodzącego Nexusa 6. W takim wypadku jak oceniacie szanse na sukces obu smartfonów?

 

 

źródło: tktechnews

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.