ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung złotym partnerem paraolimpijskim

Samsung jednym z najważniejszych partnerów igrzysk paraolimpijskich 2020

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Samsung od wielu lat wierzy w ideę sportu bez granic i ograniczeń. Wspiera więc osoby, które mimo że są niepełnosprawne, to potrafią przełamać ograniczenia, które dotyczą także ludzi w pełni zdrowych. Nie powinno więc nas dziwić, że koreański gigant został Złotym Partnerem Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio 2020 w kategorii Sprzęt do komunikacji bezprzewodowej. 

Samsung złotym partnerem paraolimpijskim

Samsung złotym partnerem paraolimpijskim

Jako Ogólnoświatowy Partner Paraolimpijski, Samsung ma prawo do używania godła i oznaczenia Igrzysk Paraolimpijskich w swoich kampaniach marketingowych. Jednak nie będzie mógł używać godła Tokio 2020 Paralympic Games. Prawa te są zastrzeżone wyłącznie dla krajowych sponsorów, którzy mogą używać oznaczeń, w tym Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 i Paraolimpiady Tokio 2020. Czas pokaże, czy Samsung stworzy limitowaną edycję smartfonu Galaxy dla Paraolimpijczyków tak jak kilka lat temu na Paraolimpiadzie PyeongChang. Wtedy firma wydała limitowaną edycję modeli Galaxy Note 8 dla wszystkich sportowców biorących udział w Zimowych Paraolimpiadach Pyeongchang.

Zobacz też: Czy w aplikacji Koleo pojawią się bilety na pociągi wszystkich przewoźników?

Chociaż nie ma żadnych wiadomości na ten temat, być może Samsung przygotuje specjalne wydanie Galaxy S20 dla uczestników zawodów. Paraolimpiada 2020 będzie się obywała w dniach od 25 sierpnia do 6 września. Wtedy też powinien mieć swoją premierę kolejny model z serii Galaxy Note. Warto przypomnieć, że z powodu napięć pomiędzy Koreą Południową a Japonią Samsung stara się nie chwalić zbytnio swoim zaangażowaniem w tegoroczne igrzyska. Mimo to nie porzucił on swojego wkładu w popularyzację tej imprezy.

Źródło: Sammobile

Sprawdź najnowsze wpisy