ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
playstation święto graczy

PlayStation ogłasza święto graczy. Start już w poniedziałek rano

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Święto graczy PlayStation zaczyna się już jutro rano. W ramach wydarzenia można wygrać interesujące nagrody. Wystarczy świętować wspólnie z innymi graczami, grając na konsoli PlayStation 4.

PlayStation święto graczy – jak wziąć udział?

Na stronie wydarzenia czytamy, że przez ostatnie 6 lat ponad 100 milionów graczy korzystało z konsoli PlayStation 4. W związku z tym twórcy PlayStation postanowili zorganizować święto dla graczy, podczas którego będzie można zdobyć nagrody.

playstation święto graczy

Żeby wziąć udział w święcie graczy, należy zarejestrować się na specjalnej stronie. Następnie wystarczy grać w gry i zdobywać w nich trofea – przyczynia się to do osiągnięcia celu społeczności. Jeśli społeczność osiągnie cel, jej członkowie zdobędą nagrody. Będą to motywy i awatary, ale także m.in. ekskluzywny zestaw PlayStation z grawerowanym trofeum. Pierwszy etap rozpoczyna się już jutro o godzinie 9:00. Cel w tej części święta graczy to 125 000 rozegranych gier oraz 500 000 zdobytych trofeów. Jeśli społeczność graczy osiągnie cel, każda osoba otrzyma motyw statyczny PS4 oraz awatar PSN. W kolejnych etapach przewidziano następne nagrody, choć wymagania będą większe.

Czytaj także: 25 lat PlayStation – wspominamy pierwszą konsolę Sony

Jedną z nagród w święcie graczy jest także ekskluzywny zestaw PlayStation. W jego skład wchodzi prawdziwe, platynowe trofeum, na którym zostanie wygrawerowany identyfikator PSN zwycięzcy. Do tego gracz otrzymuje doładowanie do PlayStation Store o wartości 380 zł oraz kody na najlepsze gry na PlayStation 4. Żeby mieć szansę na wygranie tego zestawu, należy zarejestrować się w Święcie Graczy. Kolejnym krokiem jest odpowiedzenie na specjalnie przygotowane pytanie – gracze otrzymają je 17 marca o godzinie 12:00.

źródło: PlayStation

Sprawdź najnowsze wpisy