Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD – największe markety z elektroniką od dawna oferują usługę, jaką jest dostawa zakupów do domu. Ten pierwszy ostatnio obiecał jednak, że zamówione produkty dostarczy jeszcze tego samego dnia. Ile kosztuje taka usługa i w jakich miastach jest dostępna?

Dostawa z Media Markt tego samego dnia – warunki usługi

Ekspresowa dostawa towaru z internetowego sklepu Media Markt jest aktualnie dostępna w kilku polskich miastach. Chodzi o Katowice, Łódź, Poznań, Wrocław i Kraków. Usługa jest dostępna również w Warszawie, choć na nieco innych warunkach.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]
media markt dostawa

Zamawiając towar z dostawą do innych miast, niż stolicy naszego kraju, musimy zrobić to do godziny 11:30. Dostawy możemy spodziewać się w godzinach wieczornych. Jeśli mieszkamy w Warszawie, zamówienie możemy złożyć do godziny 15:30 i towar również otrzymamy wieczorem. Jeśli jednak zamówimy elektronikę przed 11:30, dotrze ona do nas już w godzinach popołudniowych. Przesyłka ekspresowa od Media Markt wiąże się z dodatkową opłatą. Jej wysokość jest stała i wynosi 14,99 zł. Nie wszystkie produkty mogą być jednak dostarczone tego samego dnia – problem mogą stanowić szczególnie wielkogabarytowe urządzenia, takie jak, chociażby pralki. Jeśli chcemy otrzymać towar tego samego dnia, w którym go zamówiliśmy, powinniśmy zwrócić uwagę, czy interesujący nas produkt w sklepie internetowym został oznaczony emblematem Dostarczymy dziś.

Czytaj także: W którym kraju kupisz najtaniej Samsunga Galaxy S20? Polska bogatym krajem?

Usługa może być przydatna szczególnie zapracowanym osobom mieszkającym w dużych miastach, które nie chcą tracić czasu w korkach na dojazd do marketu. Jeśli chcemy mieć urządzenie warte kilkaset lub kilka tysięcy zł jak najszybciej, to dopłata w wysokości 14,99 zł nie będzie czynnikiem odstraszającym.

źródło: media markt, zdjęcie: fotobabij
Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.