ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 8 Pro

Tył OnePlus 8 Pro przyłapany na żywo i może się podobać

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wciąż nie wiemy, kiedy OnePlus zdecyduje się pokazać swoją serię OnePlus 8. Niewątpliwie koronawirus nie ułatwia zadania Chińczykom, ale plotki są jednoznaczne – stosowna konferencja odbędzie się wcześniej niż w latach ubiegłych. Poniekąd potwierdza to ujawniony tył OnePlus 8 Pro. O ile poprzednie generacje oficjalnie poznawały świat w maju lub czerwcu, tak teraz niewykluczone, że już w marcu będziemy myśleć o zakupie jednego z trójki nowości od matematycznej firmy. Niemniej przejdźmy do wyglądu tego najwyżej notowanego.

Tył OnePlus 8 Pro na żywo nie zaskakuje, ale to dobrze

tyl oneplus 8 pro wyglad zdjecie na zywo

Skąd wiemy, że patrzymy właśnie na tył OnePlus 8 Pro? Przede wszystkim ciężko nie wierzyć autorowi zdjęcia, ale też wiele miesięcy temu mogliście poznać wygląd tego smartfona. W stosunku do designu OnePlus 8 różnica sprowadza się do dodatkowych elementów na lewo od podłużnego zestawu aparatów. Znajdziemy tam między innymi dodatkową matrycę, która stanowi kamerę ToF. Same aparaty mogą niektórych zaskoczyć, że utrzymują wygląd z OnePlus 7 Pro, aniżeli z OnePlus 7T. Nie będzie wyspy, co znając Wasze gusta, można uznać za dobrą informację. Naturalnie z przodu próżno spodziewać się pełnego wyświetlacza – ten zostanie pocięty, aby zmieścić matrycę do selfie.

Zobacz też: USA wskazuje Europie, z usług których firm powinniśmy korzystać.

Niemniej nie tylko tył OnePlus 8 Pro został ujawniony na powyższym zdjęciu. Widać, że jest to egzemplarz wyjęty wprost z pudełka, które znajduje się na dalszym tle. To jednoznacznie oznacza, że Chińczycy są już gotowi do przedstawienia swoich smartfonów. Oprócz wspomnianych OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro do gry dołączy OnePlus 8 Lite, który poniekąd ma stanowić zaślepkę dla aktualnego przedziału cenowego. W końcu 8 i 8 Pro zaoferują 5G, a to tanie nie będzie.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy