Motorola zaprasza na konferencję – premiera Moto X+1, G2 i 360

Newsy

motorola moto x+1 g2 360

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wielu już producentów zapowiedziało swoją wizytę na targach IFA w Berlinie. Dzisiaj uczynił to Asus, a teraz przyszła pora na amerykańskiego producenta, który pośrednio przeprowadza się do Chin. Tym samym jedną zapowiedzią dowiedzieliśmy się kiedy poznamy modele, o których słyszmy od dłuższego czasu.

 

Niecałe trzy tygodnie i rozpoczną się ostatnie tegoroczne targi, na których ujrzymy wiele nowości w ciągu kilku dni. Swoją obecność zapowiedzieli już Samsung, Sony, Asus, a teraz uczyniła to Motorola za pomocą specjalnej strony internetowej, na której można zobaczyć ciekawą animację zapowiadającą cztery nowości: Klik! Wśród nich z pewnością będą dwa nowe smartfony w postaci Moto X+1 i Moto G2. Pierwszy od dłuższego czasu przewija się w Sieci i budzi mieszane uczucia, ale z pewnością możliwość dobrania materiału oraz wyglądu tylnej klapki spodoba się większej grupie odbiorców. Z kolei drugie mobilne urządzenie to niezbyt dobrze zapowiadający się następca popularnej Moto G. Dobra marka tego modelu może zostać zepsuta przez przerośnięty dla wielu konsumentów wyświetlacz. Jednak to nie koniec nowości. Wyraźnie widać, że w Berlinie pojawi się również Moto 360, ale także i tajemnicza słuchawka – zapewne Bluetooth. Zapowiedziana konferencja odbędzie się czwartego września.

 

Widać wyraźnie, że Motorola podąża swoją strategią, która z pewnością pomoże firmie stanąć na nogi. Widząc wyniki finansowe Lenovo można być pewnym, że odkupienie amerykańskiej firmy przez Chińczyków to dobry ruch dla obu producentów.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x