Motorola zaprasza na konferencję – premiera Moto X+1, G2 i 360

1 minuta czytania
Komentarze
motorola moto x+1 g2 360

Wielu już producentów zapowiedziało swoją wizytę na targach IFA w Berlinie. Dzisiaj uczynił to Asus, a teraz przyszła pora na amerykańskiego producenta, który pośrednio przeprowadza się do Chin. Tym samym jedną zapowiedzią dowiedzieliśmy się kiedy poznamy modele, o których słyszmy od dłuższego czasu.

Niecałe trzy tygodnie i rozpoczną się ostatnie tegoroczne targi, na których ujrzymy wiele nowości w ciągu kilku dni. Swoją obecność zapowiedzieli już Samsung, Sony, Asus, a teraz uczyniła to Motorola za pomocą specjalnej strony internetowej, na której można zobaczyć ciekawą animację zapowiadającą cztery nowości: Klik! Wśród nich z pewnością będą dwa nowe smartfony w postaci Moto X+1 i Moto G2. Pierwszy od dłuższego czasu przewija się w Sieci i budzi mieszane uczucia, ale z pewnością możliwość dobrania materiału oraz wyglądu tylnej klapki spodoba się większej grupie odbiorców. Z kolei drugie mobilne urządzenie to niezbyt dobrze zapowiadający się następca popularnej Moto G. Dobra marka tego modelu może zostać zepsuta przez przerośnięty dla wielu konsumentów wyświetlacz. Jednak to nie koniec nowości. Wyraźnie widać, że w Berlinie pojawi się również Moto 360, ale także i tajemnicza słuchawka – zapewne Bluetooth. Zapowiedziana konferencja odbędzie się czwartego września.

Widać wyraźnie, że Motorola podąża swoją strategią, która z pewnością pomoże firmie stanąć na nogi. Widząc wyniki finansowe Lenovo można być pewnym, że odkupienie amerykańskiej firmy przez Chińczyków to dobry ruch dla obu producentów.

źródło: Phone Arena

Motyw