Asus zaprasza na swoją konferencję przed targami IFA w Berlinie

Łukasz Pająk Newsy 2014-08-14

asus ifa smartwatch

 

Dwa i pół tygodnia dzielą nas od ostatnich w tym roku ważnych w kalendarium targów, na których bardzo możliwe, że poznamy wiele interesujących urządzeń z górnej półki (Galaxy Note 4, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact), ale to nie flagowymi modelami producenci zdobywają rynek. Trochę zagubioną firmą w całym zamieszaniu wydaje się Asus.

 

Tajwańczycy właśnie wydali oficjalne zaproszenie na swoją konferencję, która odbędzie się dzień przed targami IFA w Berlinie – podobnie jak inni producenci. Jednak czy tak naprawdę wiemy czego spodziewać się po Asusie? W tym roku ta firma przedstawiła już osiem telefonów (z trzema PadFonami) i siedem tabletów.

 

asus ifa 2014

 

Zadziwiająco dobrze tajwański producent broni się przed ujawnieniem swoich tajemnic, gdyż kompletnie żadne informacje nie pojawiły się w Sieci, które mogłyby nas nakierować na rozwój Asusa. Mimo wszystko można spodziewać się nowego ZenFona, a także bardzo możliwe, że Tajwańczycy zdecydują się na wkroczenie na rynek inteligentnych zegarków.

 

Niestety, ale nic więcej nie możemy powiedzieć na temat konferencji Asusa. Uważacie, że to dobrze, iż nie mamy żadnych przecieków dotyczących nadchodzących premier?

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x