W sieci pojawiła się oficjalna wizualizacja Xiaomi Mi 10, ostatniego flagowca, który swoją premierę miał na początku tego miesiąca. Urządzenie jeszcze nie trafiło do sprzedaży, a przynajmniej nie w naszej części globu, ale za to teraz można się mu przyjrzeć z bliska. Nawet z bardzo bliska, bo Xiaomi przyłożyło się do tego, żeby zaprezentować flagowca z jak najlepszej strony.

Wizualizacja Xiaomi Mi 10
Fot. Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 oraz Xiaomi Mi 10 Pro zostały oficjalnie pokazane niedawno, ale nie dało się sprzętów obejrzeć z bliska. Teraz Xiaomi postanowiło to zmienić i udostępniło na swojej stronie wizualizację flagowca. Na tyle szczegółową, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Pod warunkiem oczywiście, że zna język chińskich, choć to nie jest konieczne do samego oglądania.

Wizualizacja Xiaomi Mi 10

Wizualizacja Xiaomi Mi 10 znajduje się na TEJ STRONIE i pozwala na przyjrzenie się z bliska urządzeniu, które w Polsce pojawić się powinno dopiero za jakiś czas. Dalej nie wiemy, kiedy miałoby to oficjalnie nastąpić, ale to miejmy nadzieję, zmieni się już niedługo. Firma miała zaplanowane wydarzenie w Europie, gdzie chciała zaprezentować swoje flagowce oraz ich ceny, ale musiała z niego zrezygnować. Dalej nie wiadomo, kiedy ma się odbyć europejska premiera. Jednak samo urządzenie już cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Chinach. Odbyły się tam już dwie przedsprzedaże, a każda z nich zakończyła się w ciągu minuty, a flagowce zniknęły ze sklepu.

Zobacz też: Gigafabryka Tesli w Niemczech niezagrożona

Przygotowana przez Xiaomi wizualizacja modelu Mi 10 to nie tylko możliwość oglądania go z każdej strony. Można wybierać między różnymi wersjami kolorystycznymi urządzenia, ale także zajrzeć do jego środka. Tam zaznaczono najważniejsze elementy specyfikacji, które krótko opisano. Tutaj jednak przyda się znajomość języka chińskiego, choć same „cyferki” i tak dużo mówią. Taka akcja promocyjna ze strony Xiaomi może się podobać, bo wizualizacja sprzętu została przygotowana na najwyższym poziomie. Można się poczuć prawie tak, jakby smartfon był już w naszych dłoniach.

Źródło: Xiaomi