ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy A70s w Geekbench

Samsung Galaxy A70 otrzymuje Androida 10 wraz z One UI 2.0

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Choć wczoraj została już zaprezentowana pierwsza wersja testowa Androida 11, bardzo wiele osób nadal oczekuje na aktualizację do Androida 10, który miał swoją premierę we wrześniu ubiegłego roku. A skoro już o aktualizacji do Androida 10 mowa, to dziś załapał się na nią kolejny smartfon od Samsunga – Galaxy A70. Koreańczycy mają ostatnio naprawdę niezłe tempo.

Samsung Galaxy A70 z aktualizacją do Androida 10 i One UI 2.0

Samsung Galaxy A70 Android 10

Samsung w ostatnim czasie naprawdę pozytywnie zaskakuje, jeśli chodzi o wydawanie aktualizacji do nowej wersji Zielonego Robocika. Androida 10 otrzymała już m.in. rodzina Galaxy S10 i Galaxy Note10, a teraz przyszedł czas na średniopółkowego Galaxy A70. Uaktualnienie waży dokładnie 2060,65 MB i jak zawsze jest udostępniane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Na chwilę obecną aktualizację zaobserwowano tylko na Ukrainie, lecz zapewne w ciągu kilku najbliższych dni trafi także do innych krajów, w tym do Polski.

Zobacz także: Sztuczna Inteligencja w Dokumentach Google będzie uczyła się na naszych błędach

Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to te są dość standardowe: m.in. nowe gesty i ustawienia prywatności. Samsungowi należy się pochwała, że w opisywanym uaktualnieniu zawarł też lutowe poprawki zabezpieczeń, a nie przestarzałe, tak jak robi to wielu innych producentów. Wszystkim zainteresowanym opisywaną aktualizacją polecam regularne próby jej wywołania w ustawieniach – to zapewne kwestia tylko kilku dni, aż pojawi się w Polsce.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy