Mobile World Congress jest ważnym wydarzeniem. Podczas targów firmy na całym świecie są gospodarzami odpowiednich wydarzeń, podczas których prezentują swoje najnowsze wydarzenia. W związku z odwołaniem MWC 2020 w Barcelonie, wielu producentów rozważa obecnie niezależne premiery swojego sprzętu. Dobrym przykładem jest tutaj Huawei, który planuje zorganizować specjalne wydarzenie online 24 lutego 2020 roku.

Data premiery Huawei Mate Xs

Jak wynika z serii postów na portalu Weibo, firma planuje zorganizować specjalną imprezę inauguracyjną. Trzy udostępnione posty pojawiły się w krótkim czasie. Ujawniły one, że na konferencji pojawią się trzy różne flagowe produkty. Dzięki udostępnionym grafikom wiemy, że chodzi o laptopa, tablet i składany smartfon. Z tego, co się dowiedzieliśmy, flagowymi produktami będą Huawei Mate Xs, Huawei Matepad Pro 5G oraz 2020 Mate X Pro. Będzie to następca oryginalnego Mate X. Ten został zaprezentowany w 2019 roku. Wbrew nazwie nie będzie to jedynie ulepszony wariant, a pełnoprawny następca. Dostaniemy więc nowszy procesor, lepszy ekran oraz poprawiony mechanizm zawiasów. Dodatkowo otrzymamy także wsparcie dla bardzo szybkiego ładowania.

Zobacz też: Wyciekła spora część specyfikacji Oppo Find X2

Ponadto MatePad Pro 5G i Mate X Pro to kolejne interesujące urządzenia tego producenta. Pierwsze z nich będzie tabletem z obsługą sieci 5G. To wciąż jest cecha niezwykle rzadko spotykana w tych urządzeniach. Drugie z urządzeń to flagowy laptop producenta. Więcej szczegółów na temat tych urządzeń powinniśmy poznać już w nadchodzący poniedziałek. Miejmy nadzieję, że Huawei nie zawiedzie naszych oczekiwań i dostaniemy zestaw niezwykle udanych urządzeń z segmentu premium.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.