Od dłuższego czasu wiadomo, że Apple szykuje „taniego iPhone’a”, czyli iPhone’a 9 – lub jak kto woli, iPhone’a SE2. Dotychczas o jego wyglądzie pojawiały się tylko niepotwierdzone plotki, jednak teraz w Sieci wylądowało wideo, które rzekomo przedstawia iPhone’a 9 w pełnej okazałości. Jeśli tak będzie wyglądać nowy smartfon Apple, to wiele osób z pewnością się ucieszy.

Wygląd iPhone 9 przedstawiony na wideo

Tytułowy film rzekomo przedstawiający iPhone’a 9 możecie obejrzeć powyżej. Z przodu urządzenie wygląda jak iPhone 8, a z tyłu przypomina iPhone’a 4. Nie da się ukryć, że takie połączenie może się podobać, jednak niestety mamy wątpliwości co do jego autentyczności. Otóż sprzęt przedstawiony na filmie nijak ma się do renderów, które dostarczył wcześniej OnLeaks, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży” i nienagannej reputacji. Za wideo odpowiada mało znany kanał Sparrow News, którego wiarygodności nie jesteśmy w stanie potwierdzić.

Zobacz także: Android 11 w wersji testowej został zaprezentowany. Poznaj najważniejsze nowości!

Mówiąc krótko – jest spora szansa, że powyższy film nie przedstawia prawdziwego iPhone’a 9. Jeśli jednak okaże się, ze urządzenie jest autentyczne, to wyczuwam niemały hit – następcę iPhone’a SE dokładnie tak wyobrażało sobie wielu największych fanów smartfonów Apple. Dla przypomnienia: iPhone 9 ma zostać wyposażony w najnowszy procesor Apple A13 Bionic oraz 4,7-calowy ekran. Według przecieków, jego premiera odbędzie się pod koniec marca.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.