Firma Samsung pojawiła się na otwarciu Suntago Wodny Świat – największego zadaszonego parku wodnego w Europie. Park wodny jest częścią inwestycji Park of Poland realizowanej w miejscowości Wręcza. Samsung chciał zaprezentować odwiedzającym atrakcję swoje technologiczne nowości.

Nowości od Samsunga zaprezentowane na otwarciu Suntago Wodny Świat

Goście odwiedzający największy zadaszony park wodny w Europie mogli zapoznać się z produktami Samsunga. Wśród nich znalazły się smartfony z nowej serii S20 oraz oczyszczacz powietrza Samsung Cube. Co ma jednak wspólnego działalność koreańskiej firmy technologicznej z wodnymi atrakcjami? Suntago Wodny Świat to obiekt nie tylko dla wielbicieli tropików, ale również innowacyjnych rozwiązań, więc nie mogło tam zabraknąć firmy Samsung – czytamy w komunikacie firmy. Samsung został jednym ze sponsorów inwestycji, jaką jest ogromny park wodny. Oprócz wspomnianych smartfonów i oczyszczacza powietrza, odwiedzający park wodny mogli przekonać się, jak wygląda obraz 8K oraz jakie możliwości posiada lodówka Family Hub.

samsung suntago wodny świat

Suntago Wodny Świat to wodny park rozrywki. Oferuje on atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, sauny czy baseny w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza. Jest także maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem. Inne atrakcje to basen z falą, rwąca rzeka, a także 740 palmy przywiezione z egzotycznych zakątków świata.

Czytaj także: Użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy z całego świata dostali dziwne powiadomienie

Żeby odwiedzić największy zadaszony park wodny w Europie w pierwszym dniu jego otwarcia, nie wystarczyło udać się do miejsca jego lokalizacji. Trzeba było mieć bilet zakupiony wcześniej online. Chętnych było tak wielu, że na miejscu nie były otwarte kasy biletowe.

źródło: Samsung Polska, biznestuba.pl