Na początku tego tygodnia HTC uruchomiło swoje narzędzie internetowe pozwalające na odblokowanie bootloadera w Sensation. Dziś do listy urządzeń przez nie obsługiwanych dołączył HTC EVO 3D. Z tej usługi możecie skorzystać przez centrum deweloperskie HTCDev.com.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Przypomnijmy, że tajwański producent informuje przy okazji, że ta modyfikacja może wywołać szereg nieodwracalnych zmian, które nie zostaną pokryte przez gwarancję. Wśród możliwych efektów ubocznych wymieniana jest niestabilność systemu, a nawet fizyczne uszkodzenie urządzenia wynikające z przegrzania. Pod uwagę należy też brać szansę na to, że część danych na naszym smartfonie może być już dla nas niedostępna ze względu na nieważne klucze DRM.

Widać, że HTC nie rzuca słów na wiatr i podejmuje się wypełnienia danych zobowiązań. Jesteście zadowoleni z zaprezentowanego rozwiązania sprawy odblokowania bootloaderów?

źródło: pocketnow.com
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.