Spotify to obecnie najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie, który ma w swojej ofercie także ponad 700 tysięcy różnych podcastów. Zainteresowanie tego typu audycjami systematycznie rośnie, o czym Spotify doskonale wie i z tego powodu regularnie aktualizuje swoją aplikację, wprowadzając nowe funkcje z myślą o miłośnikach podcastów. Dziś platforma pochwaliła się aż trzema nowościami.

Nowości dla fanów podcastów na platformie Spotify

Podcasty na Spotify

Podcastów słucha się z różnych powodów – niekiedy by się zrelaksować, czasami, by się czegoś nauczyć, a jeszcze indziej po prostu dla rozrywki. Dziś Spotify pochwaliło się aż trzema nowościami, które szczególnie spodobają się miłośnikom podcastów. Pierwsza z nich to przebudowana strona Podcast Show, która nadal zawiera wszystkie informacje co poprzednio, ale w nieco innym ułożeniu.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Samsung Galaxy S10, konsola Xbox One X, tablet Lenovo Tab M10 QS450 i więcej w naprawdę dobrych cenach!

Druga nowość to nowe kategorie podcastów – teraz kategorie kanałów są wyświetlane pod opisem danej audycji. Wystarczy kliknąć w którąkolwiek z nich, by zobaczyć więcej podobnych programów. Trzecia, ostatnia i zarazem najciekawsza w mojej opinii nowość, to zapowiedzi nowych odcinków. Opcja ta umożliwia zapoznanie się z fragmentem wybranego podcastu, by móc sprawdzić, czy dana audycja jest tym, czego akurat szukamy. Nowość przyda się także podcasterom, którzy za jej pomocą będą mogli łatwiej pozyskać nowych słuchaczy.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.