ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO GO logo

Wtorkowa aktualizacja HBO GO – co nowego na platformie?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

HBO GO to bez dwóch zdań jeden z największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. W ofercie platformy dostępnych jest wiele filmów i seriali, których na dodatek cały czas przybywa. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bowiem na HBO GO pojawiła się garść nowości, z których pełnym zestawieniem możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Wtorkowa aktualizacja biblioteki HBO GO, czyli pełna lista nowości (wtorek, luty 2020)

najchętniej oglądane w hbo go

Niemal nie ma dnia, w którym na HBO GO nie pojawiłoby się coś nowego – platforma pilnuje, aby użytkownicy nie nudzili się z powodu braku nowości. A skoro już o nowościach mowa, to pełna lista dzisiejszych prezentuje się następująco:

  • Batwoman (2019) [odcinek S01E12] [+ audio, + napisy]- gatunek: akcja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Genialna przyjaciółka (2020) [odcinki S02E03 i S02E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • McMiliony (2020) [odcinek S01E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • All American (2019) [odcinek S02E13] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Samsung Galaxy S10, konsola Xbox One X, tablet Lenovo Tab M10 QS450 i więcej w fenomenalnych cenach!

To by było na tyle – dziś dodano tylko cztery nowe odcinki seriali. A skoro już o serialach mowa, to zachęcam do zapoznania się z przygotowanym przeze mnie zestawieniem najlepszych seriali HBO GO, by przekonać się, że na tej platformie zdecydowanie jest co oglądać.

Sprawdź najnowsze wpisy