samsung zaprezentował ofertę telewizorów 2020

Samsung zaprezentował pełną ofertę telewizorów na 2020 rok

Newsy

Podczas Samsung Forum 2020 koreański producent zaprezentował europejską ofertę telewizorów. Wśród nowości znalazły się m.in. nowe modele QLED 4K czy telewizory Crystal UHD. Samsung zapowiedział też wprowadzenie nowych funkcji, poprawiających wrażenia z oglądania obrazu wyświetlanego przez telewizor.

Samsung zaprezentował ofertę telewizorów na 2020 rok – oto szczegóły

Flagowym modelem Samsunga na 2020 rok ma być QLED 8K Q950TS, którym koreański producent chwalił się już podczas targów CES 2020. W Europie flagowy telewizor ma być dostępny w trzech rozmiarach: 65″, 75″ i 85″. Producent zapewnia, że model wyróżnia się smukłością (grubość 15 mm), świetnym ekranem oraz głośnikami, które sprawiają, że granica między telewizorem a jego otoczeniem się zaciera. Drugim telewizorem 8K z portfolio Samsunga jest Q800T. Ten model będzie dostępny w wersjach z ekranami o przekątnej od 55″ do 82″.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]
samsung zaprezentował ofertę telewizorów 2020

Kluczowy element oferty Samsunga na 2020 rok stanowią telewizory QLED 4K. W jej skład wchodzą modele Q60T, Q70T, Q80T, Q90T i Q95T. Przekątne ich ekranów wynoszą od 43″ do 85″. Weszliśmy w nową dekadę inteligentnych telewizorów, a ten rok przyniesie jeszcze więcej możliwości w zakresie ich personalizacji – powiedział Nathan Sheffield z Samsunga. Telewizory Samsung QLED mają charakteryzować się wysoką jakością obrazu i dźwięku, jak również ciekawymi możliwościami oferowanymi przez sztuczną inteligencję.

Czytaj także: Współpraca Netflixa z Samsungiem – co oznacza dla użytkowników?

Oprócz telewizorów QLED 8K i 4K w Europie mają pojawić się trzy modele z serii Crystal UHD. Rewolucją ma być jednak telewizor The Sero. Obraca się on z orientacji poziomej do pionowej i na odwrót. Ma to pozwolić na wygodne oglądanie treści z różnych źródeł. Uzupełnienie oferty Samsunga na rok 2020 stanowią modele The Serif i The Frame. Ten pierwszy jest chwalony za innowacyjne wzornictwo i świetny design. Drugi natomiast ma zyskać dwie nowe przekątne ekranu do wyboru: 32″ i 75″.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x