współpraca netflixa z samsungiem

Współpraca Netflixa z Samsungiem – co oznacza dla użytkowników?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Współpraca Netflixa z Samsungiem ma być kontynuowana i zacieśniana, a użytkownicy popularnej platformy streamingowej i smartfonów koreańskiego producenta mają czerpać profity z tej relacji. Skorzystają także twórcy filmowych produkcji, które pojawiają się na Netflixie.

Współpraca Netflixa z Samsungiem – co zyskają widzowie, a co twórcy filmów?

Samsung dostarczy twórcom produkcji ukazujących się na Netflixie smartfony z serii Galaxy. Celem ma być umożliwienie twórcom dzielenia się z fanami filmów i seriali swoimi przemyśleniami związanymi z produkcjami. W ramach rewanżu Netflix zaoferuje dodatkowe treści użytkownikom Samsungów. Osoby korzystające z Netflixa i jednocześnie używające smartfonów firmy Samsung otrzymają dostęp do ekskluzywnych materiałów. Na początek mają być to seriale: Narcos: Meksyk, Sintonia oraz Szkoła dla elity.

współpraca netflixa z samsungiem

Zapowiedziano również, że smartfony Samsunga z serii Galaxy będą w bardzo intuicyjny sposób współdziałały z Netflixem. Możliwe ma być, chociażby uruchomienie wybranego filmu lub serialu z aplikacji Netflixa za pomocą komendy głosowej, którą rozpozna telefon.

Czytaj także: Ericsson udowadnia swoją wartość – pobił rekord ustanowiony przez Huaweia

Netflix jest zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o popularność wśród platform VOD w Polsce. W styczniu 2020 roku z przeglądarkowej wersji serwisu skorzystało 4,79 mln realnych użytkowników. Mobilna aplikacja Netflixa miała natomiast 2,5 mln użytkowników. Z kolei Samsung jest jednym z producentów smartfonów o największych udziałach w rynku. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszyła się premiera modeli z serii S20.

źródło: bankier.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy