GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 – karta, której nie kupisz

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

To oficjalne, GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition powstało, ale nie da się karty oficjalnie kupić. Dla wszystkich tych, którzy jednak chcieliby mieć takie cudeńko w swoim „blaszaku”, NVIDIA przygotowała… konkurs. Wzięcie w nim udziału to obecnie jedyny sposób na to, żeby wejść w posiadanie tego małego dzieła sztuki.

„Cyberpunk 2077” od CD Projekt RED to obecnie chyba najbardziej wyczekiwany tytuł wśród graczy. Nie tylko dlatego, że pochodzi od firmy, która dała nam m.in. „Wiedźmina 3: Dziki Gon”, ale także dlatego, że pojawi się w nim Keanu Reeves. To oczywiście żart, bo sama produkcja po prostu zapowiada się fenomenalnie, a akcja marketingowa wokół niej już „robi swoje”. Teraz przyszła pora na NVIDIA, która właśnie zaprezentowała kartę graficzną inspirowaną grą.

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition nie różni się niczym, od normalnej wersji karty, a przynajmniej jeżeli chodzi o wydajność. Zmiany są więc czysto kosmetyczne. Karta wygląda więc tak, jakby żywcem wyciągnięto ją z siedziby CD Projekt RED. Dodatkowo ma pojawić się w specjalnym, kolekcjonerskim pudełku, które będzie ładnie prezentowało się na półce. Bardzo interesujący pomysł, ale żeby wejść w posiadanie tej karty potrzeba trochę… szczęścia.

Zobacz też: Smartwatch od Oppo wygląda znajomo

Karta nie pojawi się w sprzedaży, ale można ją wygrać, uczestnicząc w konkursie organizowanym przez NVIDIA. Trzeba śledzić profile firmy na Instagramie, Twitterze czy Facebooku, a także skomentować któryś z postów opatrzony #RTXOn. W komentarzu trzeba będzie także oznaczyć naszego znajomego, który w przypadku naszej wygranej… także dostanie kartę.

Sam konkurs trwa mać do 28 lutego tego roku, a szczegóły oraz regulamin znajdziecie POD TYM ADRESEM. Podejrzewamy, że łatwo nie będzie, ale zawsze warto spróbować, bo to okazja jedyna w swoim rodzaju. Sama karta może się jeszcze pojawić w innych konkursach czy aukcjach charytatywnych, więc warto śledzić profil producenta.

Źródło: NVIDIA

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy