samsung galaxy z flip premiera specyfikacja wyglad cena

Poznaliśmy ceny wymiany ekranu w Samsungu Galaxy Z Flip – jest drogo

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Galaxy Z Flip to najnowszy składany smartfon z portfolio Samsunga, który został zaprezentowany zaledwie kilka dni temu. Urządzenie przyjęto na ogół bardzo ciepło, jednak późniejsze testy potwierdziły, że jego wytrzymałość nie stoi na najwyższym poziomie, co tylko udowadniają narzekania pierwszych użytkowników. Teraz poznaliśmy ceny wymiany wyświetlacza w Galaxy Z Flip. Jak nie trudno się domyślić, tanio nie jest, choć nie powinno to być dla kogokolwiek przesadnym zaskoczeniem.

Ceny wymiany wyświetlacza w Galaxy Z Flip – tego smartfona lepiej nie upuścić

samsung galaxy z flip premiera specyfikacja wyglad cena

Galaxy Z Flip to dość delikatny smartfon, którego lepiej nie upuścić, bo w przypadku gdy dojdzie do zbicia ekranu, cena jego naprawy może co niektórych przyprawić o zawrót głowy. Będąc bardziej precyzyjnym, Samsung za wymianę ekranu życzy sobie 499 dolarów (ok. 1955 zł), natomiast za zamianę tylnego panelu zauważalnie mniej, bo tylko 99 dolarów (ok. 388 zł). Są to oficjalne ceny, które można znaleźć na stronie internetowej koreańskiego producenta.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Honor 20, Meizu X8, OnePlus 7 Pro i więcej w fenomenalnych cenach!

Nie da się ukryć, że ceny są naprawdę wysokie – a szczególnie ta za wymianę ekranu. Nie da się też ukryć, że można się było tego spodziewać – od dawna wiadomo, że Samsung liczy sobie naprawdę sporo za jakiekolwiek naprawy w jego autoryzowanych serwisach. Jeśli już zakupicie Galaxy Z Flip, do czego na chwilę obecną nie zachęcam, to lepiej obchodźcie się z nowym nabytkiem jak z jajkiem.

Źródło: Samsung

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy