ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
smartwatch Oppo

Smartwatch Oppo wygląda dziwnie znajomo

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Smartwatch Oppo prawdopodobnie zobaczymy już niebawem, a przynajmniej wiele na to wskazuje. Na Twitterze udostępniono właśnie nowy render urządzenia i teraz możemy mu się przyjrzeć z bliska. Dalej nie wszystko o nim wiadomo, ale już teraz zaczyna niebezpiecznie przypominać najpopularniejszy produkt na rynku inteligentnych zegarków.

Akcesoria ubieralne pojawiają się w u coraz większej ilości producentów, a szczególnie u tych, którzy planują wyjść ze swoimi urządzeniami poza granice Chin czy Indii. Tak było w przypadku Xiaomi, którego Mi Band zyskał ogromną popularność, choć ich inteligentny zegarek już tak dobrze się nie przyjął. My się o tym przekonać nie możemy, bo sprzęt oficjalnie jeszcze do Polski nie trafił. Czy tak samo będzie ze smartwatchem od Oppo?

Smartwatch Oppo na nowym renderze

Smartwatch Oppo może być ciekawą alternatywą dla tych, którzy poszukują urządzenia przypominającego Apple Watch. Niestety, ale skojarzenia nasuwają się same, choć akurat w tym przypadku trudno byłoby wprowadzić większe innowacje w kwestii wyglądu. Lekko zaokrąglone brzegi oraz szkło 3D jasno pokazują, kim inspirowali się projektanci z Oppo. Czy to zarzut? Zależy jak na to spojrzeć. Z pewnością sam smartwatch Oppo będzie znacznie tańszy, niż produkt Apple, ale nie wiadomo jeszcze, co takiego będzie miał do zaoferowania.

Zobacz też: Oppo Find X2 z bardzo, bardzo szybkim ładowaniem

Ponoś zegarek ma oferować EKG, ale to nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Zapewne pojawi się także w kilku wersjach kolorystycznych, co akurat chyba nikogo nie powinno dziwić. Obecnie jest więcej pytań, niż odpowiedzi, ale zważywszy na to, że zdjęcie na Twitterze udostępnił sam Brian Shen, czyli bardzo ważna persona w Oppo (President of Global Marketing), premiery możemy spodziewać się niebawem. Dodatkowo są spore szanse na to, że inteligentny zegarek pojawi się także na europejskich rynkach. Oppo coraz szybciej i chętniej wypuszcza tam swoje produkty, więc i z tym powinno postąpić podobnie.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy