Mobility Trends to coroczny plebiscyt, który organizowany jest już po raz dziesiąty. Od 27 stycznia trwa głosowanie na najbardziej innowacyjne produkty mobilne i usługi, które zadebiutowały na polskim rynku w 2019 roku. Do ankiety zgłoszono ponad 300 pozycji, a najwięcej produktów znalazło się w kategorii „Innowacja roku 2019”. Zagłosować może każdy – w tym roku firmy technologiczne mogą zgarnąć aż 24 statuetki Złoty Bell, z których o przyznaniu aż 18 zadecydują osoby biorące udział w ankiecie.

Mobility Trends 2019 – ankieta

Mobility Trends 2019

Plebiscyt Mobility Trends 2019, którego patronem jest nasz portal, trwa w najlepsze. Udział biorą w nim wszyscy, którzy oddadzą swój głos na stronie konkursowej. Kategorii jest wiele, a w każdej z nich można zagłosować tylko raz z jednego adresu IP. Wszystkim zainteresowanym radzę się pospieszyć, bo głosowanie jest możliwe tylko do 25 lutego.

Zobacz także: Pierwsi użytkownicy skarżą się na jakość wykonania Samsunga Galaxy Z Flip

Osoby, które polubiły fanpage Mobility Trends na Facebooku i w komentarzu pod postem konkursowym dodatkowo odpowiedzą na pytanie „Co będzie technologicznym hitem 2020”, dodając do swojej odpowiedzi hasztag #mobilitytrends, mają szansę na wygranie jednej z wymienionych poniżej nagród:

  • Odkurzacz iRobot Roomba e5
  • Wideorejestrator Mio MiVue C570
  • Kamera sportowa Xblitz Move 4K
  • Powerbank i słuchawki Winner Group
  • Voucher na szkło ochronne MyScreenProtector (3x)
  • Smartwatch MAXCOM FW22 Classic

Regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.