ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Reklama Galaxy Z Flip

Pierwsi użytkownicy skarżą się na jakość wykonania Samsunga Galaxy Z Flip

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał Galaxy Z Flip wraz z rodziną Galaxy S20. Ten pierwszy to naturalnie kolejny składany smartfon Samsunga, który różni się diametralnie od wydanego kilka miesięcy temu Galaxy Folda. Kiedy porównywałem Galaxy Z Flip do Motoroli razr, wyraźnie zaznaczyłem, że smartfon Koreańczyków jest zauważalnie lepszy, choć aktualnie bym go nie kupował z prostego powodu: niezbadanej wytrzymałości. Wygląda na to, że moja rada okazała się słuszna, bo pierwsi użytkownicy skarżą się już na jakość wykonania „Flipa„.

Jakoś wykonania Galaxy Z Flip pozostawia wiele do życzenia?

Pierwszy przykład kiepskiego wykonania Galaxy Z Flip możecie zobaczyć na powyższym tweecie. Mężczyzna zarzeka się, że dopiero co otrzymał smartfon – rozpakował go, zdjął folię ochronną i złożył w pół, po czym usłyszał charakterystyczny dźwięk pęknięcia.

Drugą osobą, która zaczęła narzekać na kiepskie wykonanie Galaxy Z Flip, jest popularny YouTuber Snazzy. Zamieścił on na Twitterze poniższy film.

Na wideo można usłyszeć, że ekran po kontakcie z palcem zaczyna wydawać dziwne odgłosy. Co gorsza, po zaledwie jednym dniu użytkowania.

Zobacz także: To już koniec popularnego teleturnieju HQ Trivia. Dzisiaj odbyła się ostatnia rozgrywka

Na chwilę obecną są to jedyne znane przypadku wadliwych egzemplarzy Galaxy Z Flip. Choć dwie sztuki to nie dużo, to należy wziąć pod uwagę, że afera z kiepskim wykonaniem Galaxy Fold, która ostatecznie doprowadziła do wycofania go ze sprzedaży, zaczęła się w dokładnie taki sami sposób. Wszystkim zainteresowanym zakupem Galaxy Z Flip radzę jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy