Szybkie ładowanie w Oppo Find X2, czyli najnowszym smartfonie producenta, może okazać się tym „najszybszym” na rynku. Oczywiście przed samą premierą każdy producent będzie mówił to samo o swoich urządzeniach, ale trzeba przyznać, że „na papierze” możliwości nowego flagowca prezentują się wyjątkowo ciekawie. Co wiemy o samym sprzęcie?

Szybkie ładowanie w Oppo Find X2
Fot. Oppo Find X2

Premiera Oppo Find X2 miała odbyć się na targach Mobile World Congress w Barcelonie, ale jak dobrze wiemy, do samego wydarzenia niestety nie dojdzie. Niektóre firmy postanowiły przenieść premiery swoich sprzętów na inny termin lub przeprowadzić je w sieci (chociażby Realme ze swoim X50 Pro 5G). Oppo miało pokazać swój sprzęt 22 lutego, ale teraz nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni, ale konkretnej daty jeszcze nie podano do publicznej informacji.

Szybkie ładowanie w Oppo Find X2

Za to niektóre informacje odnośnie urządzenia są już dostępne. Jedną z nich jest to, jak będzie wyglądało szybkie ładowanie w Oppo Find X2. Powiedział o tym sam Shen Yiren, czyli Vice President marki. Według niego nowy flagowiec będzie wspierał ładowanie do 65 W.To sprawi, że „na papierze” Oppo będzie jednym z najlepszych smartfonów pod tym względem. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę także szereg innych czynników, które będzie na prędkość ładowania wpływała. Chodzi tu o m.in. sam soft producenta czy pojemność baterii, a ta dalej jest jeszcze tajemnicą.

Zobacz też: Reklamy na YouTube – teoria spiskowa

W sieci pojawiła się także informacja, że szybkie ładowanie w Oppo Find X2 w wersji bezprzewodowej ma wspierać do 30 W. Jednak tylko i wyłącznie z oficjalną ładowarką producenta. Mają pojawić się także nowe funkcje, jak optymalizacja ładowania w nocy. Sam smartfon ma mieć procesor Qualcomm Snapdragon 865, a wyświetlacz w urządzeniu będzie mógł odświeżać obraz w 120 Hz. Wprawdzie te informacje nie są jeszcze potwierdzone. Patrząc jednak na to, jak wyglądają inne sprzęty obecne teraz na rynku, to wielce prawdopodobne. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już niedługo.

Źródło: GizmoChina / Oppo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.