samsung-galaxy-alpha-russia-1-710x532

Dotychczasowe plotki na temat Samsunga Galaxy Alpha nie czyniły z niego specjalnie mocnej słuchawki, a jedyną cechą, która się pozytywnie wyróżniała była metalowa ramka. Pojawiły się kolejne rewelacje na jego temat, które skupiają się na pełnej specyfikacji technicznej. Wydaje się prawdziwa, choć pochodzą z Rosji, a jak wiecie „Rosja to nie kraj, to stan umysłu”. Warto jednak przyjrzeć się tym parametrom.

 

Samsung postanowił Rosjanom zorganizować małe wydarzenie z nowym bohaterem, którym był Samsung Galaxy Alpha. Słoneczna pogoda, jezioro, jachty i nowości z branży telekomunikacyjnej przyciągnęłyby każdego. Czego więc możemy się spodziewać po nadchodzącym produkcie Samsunga, który miał być konkurentem Iphone’a? Wiele informacja znajduje potwierdzenie we wcześniejszych plotkach, dostaniemy wiec 4,7-calowy wyświetlacz sAMOLED HD, dwie kamerki – tylna o rozdzielczości 12 megapikseli oraz przednia z 2.3-megapikselową matrycą, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej bez możliwości rozbudowy za pomocą karty microSD. Do tego znajdziemy skaner linii papilarnych oraz pulsometr. Smartfon będzie obsługiwał nanoSIM i łączność 4G LTE. Samsung postanowił również umieścić baterię o pojemności 1860 mAh. Galaxy Alpha będzie działać na Androidzie 4.4.

galaxy-alpha-specifications-brazil-710x304

Mówi się też, że premiera urządzenia w Rosji nastąpi jeszcze w tym tygodniu. Wcześniejsze doniesienia wskazywały datę 13 sierpnia, czyżby była ona prawdziwa? W każdym bądź razie wejście nowego modelu na rynek to kwestia kilku dni, a do tego czasu powinniśmy otrzymać jeszcze parę informacji i upewnić się w jeszcze większym stopniu, co do specyfikacji telefonu.

samsung-galaxy-alpha-russia-2-710x532

Czekacie aż Samsung Galaxy Alpha będzie dostępny w Polsce? A może w ogóle nie jesteście zainteresowani tym modelem bądź marką?

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.